M jak miłość. Tak Magda i Budzyński urządzą nowy dom w siedlisku w Grabinie! Dopadnie ich przeszłość Magdy - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Tak Magda i Budzyński urządzą nowy dom w siedlisku w Grabinie! Dopadnie ich przeszłość Magdy - WIDEO

M jak miłość. Tak Magda i Budzyński urządzą nowy dom w siedlisku w Grabinie! Dopadnie ich przeszłość Magdy - WIDEO

2021-11-03 22:53

To pewne, że w "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) przeprowadzą się do siedliska w Grabinie, które stanie się ich drugim domem. Nie nie stałe, bo w pięknym pensjonacie będą spędzali głównie weekendy i dni wolne od pracy, ale mimo to wkrótce w "M jak miłość" urządzą tam swoje gniazdko miłości. Budzyńscy nie będą jednak sami. Przeszłość Magdy, która ciągnie się za nią od dłuższego czasu znów ich dopadnie i doprowadzi do tego, że Andrzej z trudem zapanuje nad nerwami. Ukochana żona sprowadzi bowiem do siedliska kogoś, kogo Budzyński z trudem znosi, a do tego wda się w niebezpieczny flirt. Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

Czy Magda i Budzyński w "M jak miłość" zamieszkają w siedlisku w Grabinie na stałe?

Magda i Budzyńscy w "M jak miłość" jako nowi właściciele siedliska w Grabinie już niedługo sprowadzą się na wieś! Niespodzianka Andrzeja dla żony, która ostatnio zmagała się z problemami z sercem okaże się strzałem w dziesiątkę. Ale o spokoju w nowym domu, romantycznych chwilach tylko we dwoje Budzyński może zapomnieć. Bo w siedlisku za sprawą Magdy zrobi się trochę tłoczno. Zaraz po przeprowadzce do Grabiny zacznie zapraszać do domu gości, także tych niemile widzianych przez Andrzeja. No, ale czego się nie robi dla żony. Wkrótce w "M jak miłość" Budzyński będzie musiał się wykazać sporą cierpliwością wobec ukochanej i ciągnącej się za nią przeszłości.

Nie przegap: Ilona Janyst pożegnała M jak miłość. To była ostatnia scena Anety w serialu przed porodem - ZDJĘCIE

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1618: Ostatnie chwile Marzenki i Andrzejka przed śmiercią! Ich córka Kalinka cudem przeżyje, ale będzie sierotą - ZDJĘCIA

Choroba Magdy, która w "M jak miłość" znów dała o sobie znać na tyle wystraszy Andrzeja, że zrobi wszystko, by żona była szczęśliwa, cieszyła się życiem. Nawet jeśli to oznacza przebywanie w towarzystwie jej byłego kochanka, którego dziecko miała urodzić i który wciąż skrycie ją kocha. Mowa oczywiście o Kamilu Grycu (Marcin Bosak)! Dawny chłopak Magdy w nowych odcinkach "M jak miłość" zwiąże się na poważnie z Anitą (Melania Grzesiewicz), ale o Budzyńskiej nie zapomni!

- Życie z chorobą to jest życie jak na wojnie. Nie wiadomo, z której strony nagle nadleci pocisk i niebezpieczeństwo. Siedlisko jest po to, żeby zwolnić. Są na takim etapie życia, że ważniejsza jest ta jakość życia i siedlisko jest po to, żeby Magda miała oddech, żeby mieli czas dla siebie. Welon przeszłości, który ciągnie się za Magdą Andrzeja trochę uwiera, ale nie ma wyjścia i godzi się na to relacje dosyć trudne... - wyjaśnił Krystian Wieczorek w "Kulisach serialu M jak miłość".

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Magda zaprosi do siedliska Kamila z Anitą i Polą (Hania Nowosielska) i nie zważając na męża oraz przyjaciółkę będzie flirtować z Grycem na całego. Do tego ubrana w kuszącą, wyzywającą sukienkę z głębokim dekoltem! Wystawi cierpliwość Andrzeja na poważną próbę. Anicie też nie za bardzo spodoba się, że Magda i Kamil wciąż są ze sobą tak blisko. Zupełnie jakby się bała, że Gryc nigdy jej nie pokocha, tak jak kocha Magdę.

- To jest takie przeciąganie liny, zachowywanie dystansu, pole do tak zwanego bezpiecznego flirtu. Przyjaźń z Pawłem podszyta jest jakimś sentymentem, wzajemnym szacunkiem i akceptacją dla ich wspólnej historii i przeszłości... Z Kamilem ta relacja jest bardziej podszyta pierwiastkiem seksualnym. To też wynika z postaci Kamila, to on też ustawią tę relację w ten sposób - wyznała Anna Mucha w "Kulisach serialu M jak miłość", żeby usprawiedliwić swoją bohaterkę.

M jak miłość. Budzyńscy ofiarami psychopaty w Grabinie. Kamil też nie odpuści Magdzie, bo wciąż ja kocha
Najnowsze