M jak miłość

M jak miłość. Syn Ewy Kalinowskiej nie chciał jej znać, ale w nowym sezonie Wojtek wybaczy krzywdy, które mu wyrządziła? - ZDJĘCIA

2023-07-03 14:29

Nowy sezon "M jak miłość" będzie przełomem w relacjach Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth) z synem. Wiele wskazuje na to, że 14-letni Wojtek, który po rozwodzie rodziców został z ojcem Ryszardem uzna, że nadeszła pora, by naprawić ich wzajemne stosunki. Za konfliktem Ewy i Wojtka kryje się coś więcej niż bunt nastolatka. Zanim Kalinowska przyjechała do Grabiny bardzo skrzywdziła syna. Tylko swojej dziewczynie Basi (Karina Woźniak), Wojtek wyznał ile cierpienia przysporzyła mu matka. Ale zdjęcia z planu "M jak miłość" dowodzą na to, że Kalinowska będzie walczyć o drugą szansę u syna. Wykorzysta do tego Basię? Sprawdź szczegóły.

Jak w "M jak miłość" po wakacjach 2023 potoczą się dalej losy Ewy Kalinowskiej i jej syna Wojtka?

Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie odsłonią kolejną stronę trudnych relacji Ewy Kalinowskiej z synem. Z tego co Wojtek opowiadał Basi Rogowskiej nie chciał mieszkać z matką po rozwodzie, nie chciał nawet odwiedzać jej w Grabinie, bo dwa lata temu w ich rodzinie wydarzyła się tragedia! Śmiertelny w skutkach błąd Ewy doprowadził do tego, że straciła nie tylko męża, który znalazł sobie młodszą kobietę, ale także syna. Wojtek bardzo przeżył to, co działo się w ich rodzinnym domu, jak Ewa sięgnęła po alkoholu, piła na umór, a potem wyżywała się na nim, próbując zagłuszyć dręczące ją poczucie winy.

Po przeprowadzce do Grabiny w minionym sezonie " jak miłość" kontakt Kalinowskiej z synem urwał się. Do czasu aż odkryła, że Wojtek zakochał się w córce Rogowskich, Basi. Wtedy przeciwko niej skierowała całą swoją nienawiść. Co więcej, Ewa ubzdurała sobie, że Basia nie bez powodu spotyka się z Wojtkiem, że chodzi z jej synem, bo chce wyciągnąć ich rodzinne tajemnice. Postanowiła prześwietlić Basię i znając jej metody działania tak łatwo nie odpuści.

Za kulisami "M jak miłość" powstały sceny, które wskazują na to, że zdeterminowana Ewa Kalinowska na nowo zbliży się do Wojtka, że syn nadal będzie się widywał z Basią, a przebiegła współwłaścicielka przychodni Rogowskich postanowi wykorzystać ich znajomość do własnych celów. Czy Wojtek wybaczy Ewie wyrządzone krzywdy? Czy uwierzy w to, że matce na nim zależy i chce naprawić dawne błędy? Nie tylko syn Kalinowskiej, ale także Basia jeszcze nie raz przekonają się jak muszą uważać na to co powie i zrobi wyrachowana, zła do szpiku kości Ewa!

M jak miłość. Taniec Marysi i Basi na planie podbija TikToka! Dały razem niezły popis
Najnowsze