M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1731: Basia pozna mroczną tajemnicę Ewy Kalinowskiej! Wyżywała się na synu Wojtku - ZDJĘCIA

2023-05-09 22:57

W 1731 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) podpadnie Ewie Kalinowskiej (Anna Kerth) tylko tym, że spotyka się z jej synem! Związek Basi i Wojtka (Aleksander Szeląg) wyda się wspólniczce Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) bardzo podejrzany. Zacznie więc przesłuchiwać Basię ile tak naprawdę wie o ich rodzinnych sprawach z przeszłości. Nic dziwnego, że w 1731 odcinku "M jak miłość" przerażona córka Rogowskich poskarży się Wojtkowi na jego matkę. Dopiero wtedy nowy chłopak Basi ujawni jak Ewa Kalinowska znęcała się nad nim psychicznie, wyżywała się na synu i mężu Ryszardzie po tragedii jaka ją spotkała. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1731 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1731 - poniedziałek, 15.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Bezwzględna Ewa Kalinowska w 1731 odcinku "M jak miłość" uzna Basię Rogowską za kolejnego wroga. Nienawidzi już Marysi (Małgorzata Pieńkowska), bo zazdrości jej szczęścia u boku Artura, a teraz nie będzie mogła patrzeć na to jak córka Rogowskich rozkochuje w sobie jej syna. Dla Ewy stanie się jasne, że miłość Wojtka do Basi może jej przysporzyć kolejnych kłopotów, zaostrzyć konflikt z przychodni z Marysią. Poza tym Kalinowska nie zniesie myśli, że Wojtek przyjeżdżając do Grabiny woli przebywać z Basią w domu Mostowiaków, zamiast być z własną matką! Zawistna Ewa nie zapanuje nad zazdrością o uczucie jakie Wojtek żywi do nowej dziewczyny.

Właśnie dlatego Ewa w 1731 odcinku "M jak miłość" pokaże Basi, żeby lepiej trzymała się na baczności i z nią nie zadzierała. Gdy 14-latka zajrzy do przychodni, lekarka urządzi jej ostre przesłuchanie. - Wojtek mówił ci coś o sobie? O swoich relacjach ze mną? Albo ze swoim ojcem? Byłaś już u niego w domu? W Warszawie?

Przestraszona Basia zaprzeczy, ale Kalinowska w 1731 odcinku "M jak miłość" uzna ją za oszustkę. - Wiesz, co? Jakoś ci nie wierzę... Po spotkaniu z matką Wojtka, nadal nieco przerażona Rogowska zwierzy się nowemu ukochanemu jak ją potraktowała Ewa. Dopiero wtedy Wojtek w 1731 odcinku "M jak miłość" wtajemniczy Basię w ich rodzinne sprawy, w dramat jaki rozegrał się dwa lata temu, kiedy Ewa była jeszcze żoną Ryszarda, pracowała jako kardiolog w szpitalu w Warszawie.

- To się stało po śmierci jednej z jej pacjentek. Nie umiała się z tym pogodzić. Zaczęła pić, wyżywała się na ojcu, na mnie… - ujawni Wojtek, który w 1731 odcinku "M jak miłość" wyjaśni też Basi, że od tego czasu trzyma się od matki z daleka.

Tymczasem Ewa w 1731 odcinku "M jak miłość" zdradzi jedynemu przyjacielowi, Jerzemu Argasińskiemu (Karol Strasburger), że ktoś zaczął ją nękać. - Dostaję dziwne SMS-y, maile - cytaty z Biblii dotyczące zemsty, zapłaty za grzechy... Ktoś chce mnie przestraszyć. Nie zamierzam pokazać mu, że się boję! W finale prześladowcą Ewy okaże się Daniel, sąsiad Rogowskich, zrozpaczony ojciec, który przez Kalinowską dwa lata temu stracił córkę Zosię.

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Listen on Spreaker.
Najnowsze