M jak miłość. Seks schadzki Anity i Kamila wymkną się spod kontroli. Gryca dopadnie sprawiedliwość

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Seks schadzki Anity i Kamila wymkną się spod kontroli. Gryca dopadnie sprawiedliwość

M jak miłość. Seks schadzki Anity i Kamila wymkną się spod kontroli. Gryca dopadnie sprawiedliwość

2021-06-28 15:06

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Kamil (Marcin Bosak) będzie mógł liczyć na specjalne względy u Anity (Melania Grzesiewicz). Kobieta zmięknie pod wpływem jego uroku. Na chwilę zapomni o wszystkich chamskich zagrywkach, które Gryc urządził jej w poprzednim sezonie "M jak miłość". Kamil może i przyjmie taktykę czułego kochanka, tylko niestety nie ukryje swojej prawdziwej natury. Schadzki wymkną się spod kontroli, a jego dopadnie sprawiedliwość.

Romans Anity i Kamila nie skończy się dobrze. Gryc w "M jak miłość" zazna sprawiedliwości 

W "M jak miłość po wakacjach 2021 znajomość Anity i Kamila nabierze tempa. Kobieta oprze się wreszcie urokowi prawnika, który początkowo dużo jej dokuczał, a koniec końców wydawało się, że dopadło go zauroczenie. 

- Nie mam natury monogamisty, co ja poradzę, że jestem wrażliwy na wdzięki pięknych kobiet? Ale mógłbym się zmienić, gdybyś mnie nie odtrącała - powiedział Gryc w minionym sezonie "M jak miłość".

Kobieta uznała wtedy, że Kamil jest kobieciarzem, ale była coraz bardziej skłonna poddać się jego urokowi. Jak się niebawem okaże, Anita da spory kredyt zaufania prawnikowi i chyba nieźle tego pożałuje.

Przeczytaj: Kinga i Piotrek z M jak miłość nie są już razem. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek oddali się nowemu zajęciu

Katarzyna Cichopek na planie podczas huraganu! Gwiazda "M jak miłość" doszczętnie przemoczona! Nie uwierzysz, co się stało z jej fryzurą!

Anita w "M jak miłość" po wakacjach 2021 da szansę prawnikowi. Będą się regularnie spotykać, całować i nawet pójdą do łóżka! Namiętne schadzki nie potrwają jednak w nieskończoność. Może i Gryc obiecał zmianę, ale natury nie oszuka. Od dawna podkreślał, że jego miłością była Magda (Anna Mucha) i długo grał Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek) na nerwach, że poderwie jego żonę. To nie jedyna sympatia Gryca. Podczas jednego z gorących spotkać Anity i Kamila pojawią się jego byłe kochanki, a on nie będzie umiał się wytłumaczyć! 

Przeczytaj: M jak miłość. Bartek wyrwie Basię ze szponów psychola Dawida? Młoda Rogowska zacznie otwierać oczy

Kamil z "M jak miłość" nawet nie ukrywa, że mocno narozrabia. 

- Oczywiście będzie dalszy ciąg gry, którą uprawia Kamil... Wrócą jego stare demony i też jakieś stare niedokończone sprawy - zdradził w "Kulisach M jak miłość" Marcin Bosak.

Kochanki Gryca nagle zapukają do jego drzwi, podczas gdy on będzie gościł półnagą Anitę. Rozpęta się wielka afera? Wygląda na to, że w "M jak miłość" po wakacjach 2021 Kamila dosięgnie ręka sprawiedliwości, za bycie lekkoduchem i koneserem kobiet. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze