M jak miłość

M jak miłość. Rodzina Zduńskich powiększy się?! Franka zacznie nalegać na dziecko – WIDEO

2022-10-11 11:39

Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) zostaną rodzicami w kolejnych odcinkach „M jak miłość”?! Wiele wskazuje na to, że już niebawem rodzina Zduńskich powiększy się, a do wszystkiego przyczyni się jedno spotkanie Zduńskiej ze swoim 10-letnim synem (Liam Culbreth), którego przed laty oddała do adopcji Marcie (Natalia Sikora) i Karolowi (Konrad Marszałek) Lewickim. W 1678 odcinku „M jak miłość” widok Adama sprawi, że we France obudzi się instynkt macierzyński i Zduńska zapragnie mieć własne dziecko, które wychowa już z własnym mężem! Tym samym spełni największe marzenie Pawła o własnym potomku! Zobaczcie to koniecznie w WIDEO!

Franka i Paweł będą mieli dziecko w „M jak miłość”?! Dominika Kachlik zdradza szczegóły!

W 1678 odcinku „M jak miłość” życie Franki wywróci się do góry nogami. To wtedy Zduńska po raz pierwszy zobaczy swojego syna Adama, którego 10 lat temu urodziła jako surogatka dla Lewickich i zgodnie z umową nie kontaktowała się z nimi. Jednak choroba Adama zmieniła wszystko i sprawiła, że Franka zapragnęła choć raz zobaczyć swojego synka i nawet wyleciała do USA, ale nie natknęła się tam na Martę i Karola. W 1678 odcinku „M jak miłość” los się do niej uśmiechnie, gdyż Lewiccy zjawią się w Warszawie, a Franka w końcu spotka się z synem. Widok Adama sprawi, że w Zduńskiej narodzi się instynkt macierzyński, a ona znów zapragnie być matką!

-  Czy instynkt macierzyński, który gdzieś tam się obudził i ta chęć poznania Adasia, gdzieś nie zaważy nad zdrowym rozsądkiem? – stwierdza Dominika Kachlik w „Kulisach M jak miłość”.

Faktycznie, w 1682 odcinku „M jak miłość” instynkt macierzyński Franki okaże się być silniejszy niż zdrowy rozsądek. Mimo iż Paweł spróbuje odciąć żonę od Adama i uciąć ich kontakty, to emocje wezmą górę, a Zduńska zacznie śledzić Lewickich. Żona Pawła ciągle nie będzie mogła zapomnieć o spotkaniu z Adamem, które rozbudzi w niej marzenia o własnym potomku!

- Tak, Franka bardzo chciałaby zostać mamą. To spotkanie wzmaga w niej poczucie, że chciałaby mieć tego małego człowieka. Myślę, że Franka będzie super mamą! – zdradza Kachlik w „Kulisach M jak miłość”.

Marzenie Franki o dziecku w „M jak miłość” ziści się z największym niespełnionym pragnieniem Pawła o własnym potomku! Co prawda, Zduński wychowuje już Basię (Gabriela Raczyńska) ze swojego wcześniejszego małżeństwa z Alą (Olga Frycz) i mimo iż traktuje ją jak własną córkę, to nie jest jej biologicznym ojcem!

- Te emocje, chęć posiadania własnego dziecka już od wielu lat są silne – wyznaje Rafał Mroczek w „Kulisach M jak miłość”.

Wiele wskazuje na to, że w kolejnych odcinkach „M jak miłość” Zduńscy zdecydują się na własne dziecko! Przypomnijmy, że Franka i Paweł już wcześniej starali się o własnego potomka, ale Zduńska miała trudności z zajściem w ciążę, a przy okazji wyszedł na jaw jej największy sekret, że ma już za sobą jeden poród. Jednak wyniki Franki nie były złe, a endometriozę wykryto na wczesnym etapie. Zatem jest duża szansa, że w kolejnych odcinkach „M jak miłość” rodzina Zduńskich w końcu się powiększy, bo Franka zacznie nalegać na dziecko!

M jak miłość. Franka zobaczy swojego syna i odbierze go Lewickim? Powie Adamowi że jest jego prawdziwą mamą?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze