M jak miłość

M jak miłość. Radek nie pozwoli, żeby Iza była z Marcinem i dziećmi! Kochanek Izy posunie się jeszcze dalej - ZDJĘCIA

2023-05-02 9:27

Na planie "M jak miłość" trwają już zdjęcia do nowego sezonu i stało się jasne, że Iza (Adriana Kalska) nie uwolni się od Radka (Philippe Tłokiński), że kochanek nie cofnie się przed niczym, by była z nim, a nie z Marcinem (Mikołaj Roznerski) i dziećmi. Mimo, że już w 1732 odcinku "M jak miłość" żona Marcina wreszcie się opamięta, zostawi Radka ze względu na dobro Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska), to sprytny manipulant, który doprowadził do tego, że Iza uwierzyła w jego miłość, nie pozwoli jej odejść na długo. Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach przyniosą kolejne kontrowersyjne zwroty akcji w wątku Izy i Radka! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z planu serialu.

Jak potoczą się losy Izy, Radka, Marcina i dzieci w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach?

Romans Izy i Radka w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie miał ciąg dalszy. Mimo, że tuż przed finałem sezonu, w 1732 odcinku "M jak miłość" Iza odsunie od siebie kochanka, uprzedzi go, że na razie to koniec, że nie mogą się dłużej spotykać, bo teraz dla niej najważniejsze są dzieci, Radek nie przyjmie do wiadomości porażki. Bez większego trudu zdobył pełną władzę od Izę, zdominował ją do tego stopnia, że przy nim zupełnie straciła rozum, by teraz poddać się bez walki. Kochanek Izy dalej będzie prowadził wobec niej chorą grę. Co prawda nie uda mu się na razie zmusić Izy, żeby powiedziała Szymkowi i Mai, że są razem, żeby się do niego przeprowadziła, ale będzie wywierał na Chodakowską coraz większy wpływ.

Zdjęcia z planu "M jak miłość" z kolejnym odcinków nowego sezonu, które będą emitowane po wakacjach wskazują na to, że Radek postawi na swoim. Namiesza Izie w głowie jeszcze bardziej, a do tego wykorzysta dzieci do swoich rozgrywek. Philippe Tłokiński na swoim profilu na Instagramie pokazał ujęcia zza kulis "M jak miłość" z Adrianą Kalską, Mikołajem Roznerskim i ich ekranowymi dziećmi. Tym samym potwierdził, że znienawidzony przez wielu widzów Radek zostanie na dłużej w serialu. Kochanek Izy nie pozwoli na to, żeby wróciła do Marcina i dzieci! "Na planie odrobinę szaleństwa pozwala nam przetrwać kontrowersyjne wątki…😜📺"

Jednocześnie Tłokiński zaznaczył, że nie wie jak dalej potoczy się wątek Radka i Izy, bo obecnie kręcą 1744 odcinek "M jak miłość". Nie ma też pewności, że na stałe dołączył do obsady serialu.

"Przyznam szczerze, że nie mam zielonego pojęcia… Aktorzy dostają scenariusze na bierząco, bo właśnie tak są one pisane: na bierząco. Obawiam się więc, że odkryjemy to razem… No może ja z lekkim wyprzedzeniem" - napisał jednej z fanek Philippe Tłokiński (pisownia oryginalna z komentarza).

M jak miłość. Szymek zobaczy jak Maja płacze przez rozwód Izy i Marcina. Pocieszy młodszą siostrę - WIDEO
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze