M jak miłość. Przy niej Łukasz szybko zapomni o ciężarnej Patrycji. Wróci do dziewczyny, którą wystawił - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Przy niej Łukasz szybko zapomni o ciężarnej Patrycji. Wróci do dziewczyny, którą wystawił - ZDJĘCIA

M jak miłość. Przy niej Łukasz szybko zapomni o ciężarnej Patrycji. Wróci do dziewczyny, którą wystawił - ZDJĘCIA

2021-10-04 9:29

Łukasz (Jakub Józefowicz) z "M jak miłość" niby tak kocha Patrycję (Alżbeta Lenska), ale błyskawicznie znajdzie pocieszenie po rozstaniu ze starszą kochanką. Uwierzył w kłamstwo Patrycji, że jest w ciąży nie z nim, lecz ze swoim mężem Argasińskim (Karol Strasburger) i tak jak to robił w przeszłości wkrótce w "M jak miłość" zacznie szybko szukać nowych, miłosnych przygód. Wybór Łukasza padnie na jedną z jego byłych dziewczyn, którą boleśnie zranił, wystawił do wiatru kiedy ich związek zaczął się robić poważny. Zobaczcie z kim teraz będzie Łukasz w "M jak miłość"!

Z kim będzie Łukasz w "M jak miłość" po rozstaniu z Patrycją?

To już pewne, że w "M jak miłość" Łukasz i Patrycja nie będą już razem, a ciężarna Argasińska ze strachu o życie ukochanego oraz ich nienarodzonego dziecka zostanie ze swoim bezwzględnym mężem. Wyrachowany Argasiński bardzo się postara, żeby Patrycja była już tylko jego. Już w 1606 odcinku "M jak miłość" zleci zabójstwo Łukasza, bo nie zniesie dłużej myśli, że żona może odejść z dzieckiem do Wojciechowskiego. W tym czasie ciąża Patrycji nadal będzie zagrożona, więc kobieta będzie zdana na łaskę tyrana Jerzego.  Ale nie ma żadnych wątpliwości, że ani Argasiński, ani żaden z wynajętych z niego bandytów nie zabije Łukasza.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1606: Patrycja w szpitalu przyzna się Marcie, że to Łukasz jest ojcem dziecka. Tylko tak zdoła go ocalić

Jakub Józefowicz nadal gra w "M jak miłość", kręci odcinki, które widzowie zobaczą w TVP2 dopiero na początku przyszłego roku, a przy okazji wychodzi na jaw jak bardzo zmieni się życie Łukasza bez Patrycji. Po gorącym romansie z żoną ordynatora zostanie Wojciechowskiemu już tylko łańcuszek, który kochanka podarowała mu na pożegnanie. I dziecko, ale Łukasz jeszcze długo w "M jak miłość" nie będzie wiedział, że to on jest ojcem. Argasiński użyje różnych metod, żeby prawda nie wyszła na jaw. Groźby kierowane do żony, zastraszenie to tylko niektóre z jego chwytów.

Zobacz też: QUIZ. Wszystkie romanse i dramaty Łukasza w M jak miłość. Wynik 6 na 10 - jesteś prawdziwym fanem!

Ale Łukasz w "M jak miłość" nie będzie cierpiał z powodu samotności. Praca w klinice Argasińskiego u boku ślicznej stażystki Kasi Stawskiej (Paulina Lasota), z którą kiedyś był stanie się dla niego okazją, by wskrzesić dawny związek. A ponieważ Kasia nadal będzie zakochana w Łukaszu to nie oprze się kiedy Wojciechowski znów się do niej zbliży. Na dowód mamy zdjęcia Łukasza i Kasi z planu "M jak miłość", na których widać wyraźnie, że coś ich łączy.

M jak miłość. Patrycja powie Łukaszowi o ciąży! Argasiński sfałszuje wyniki badań DNA dziecka. Wszyscy za to zapłacą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze