M jak miłość

M jak miłość. Poważna choroba Kamila. Pola nie zostawi ojca na pastwę losu - ZDJĘCIA

2023-01-12 12:41

Kamil (Marcin Bosak) chory! Co będzie dolegało niezłomnemu prawnikowi? Niebawem w "M jak miłość" Gryc pochoruje się jak nigdy, ale będzie mógł liczyć na wsparcie córeczki Poli (Hanna Nowosielska) i Anity (Melania Grzesiewicz), która wiernie trwa u jego boku, a nawet zdołała usidlić i nieco zmienić zacięty charakterek Kamila. Melania Grzesiewicz zdradziła na swoim Instagramie, że jej serialowego ukochanego dopadnie poważne choróbsko. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość" i czy Gryc z tego wyjdzie?

Kamil z "M jak miłość" zachoruje. Anita i Pola go nie opuszczą 

Gryc nie będzie miał pecha w nadchodzących odcinkach "M jak miłość", bo dopadnie go poważna choroba. Sama Melania Grzesiewicz dodała relację na swoim koncie na Instagramie w planu serialu, gdzie widać rozłożonego Kamila w szaliku i czapce. Obok leży Pola, a prawnik ma nietęgą minę.

- Pan kotek był chory i... - podpisała zdjęcie aktorka. Wygląda więc na to, że Kamil mocno się rozchoruje i prawdopodobnie będzie to grypa. Wątpliwym jest, że życie Gryca stanie się zagrożone. Anita i Pola zadbają o to, by pomóc prawnikowi w trudnej sytuacji i słabszych dniach.

Kłopoty Kamila w kolejnych odcinkach "M jak miłość" 

Niestety na chorobie się nie skończy, bo Kamil wpadnie w kłopoty w nadchodzących odcinkach "M jak miłość". Będzie to miało bezpośredni związek z Weroniką (Ewelina Kudeń-Nowosielska), która również pojawiła się na planie podczas kręcenia scen z Anitą i Kamilem. Wiadomo już, że matka Poli poinformuje o ciąży... Oczywiście to nie będzie dziecko Gryca, a ojciec póki co nie jest znany. Weronika od razu zakręci się wokół Wernera (Jacek Kopczyński). Czyżby chciała wrobić go w wychowanie potomka? Kamil z pewnością nie będzie zachwycony całą sytuacją, bo od początku odradzał Adamowi kontaktów z jego byłą kochanką. To prawda, że Weronika bywa nieobliczalna i dlatego Pola pozostaje pod opieką Kamila i Anity, a nie biologicznej matki. 

Anicie udało się usidlić Kamila, to ona spowodowała, że przestał flirtować i wiecznie oglądać się za kolejnymi kobietami. Wydaje się, że Gryc dojrzał i sprawdza się w roli partnera i ojca. Nagła choroba nie stanie na przeszkodzie w szczęściu pary i na pewno Kamil z pomocą bliskich jakoś sobie da ze wszystkim radę. 

M jak miłość. Bistro Kingi przejęte! Piotrek spłacił Pawła, ale teraz wydało się, że nie do końca
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze