M jak miłość. Porażający dramat u Zduńskich! Kinga zostanie ranna. Kto ją tak załatwi? - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Porażający dramat u Zduńskich! Kinga zostanie ranna. Kto ją tak załatwi? - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Porażający dramat u Zduńskich! Kinga zostanie ranna. Kto ją tak załatwi? - WIDEO, ZDJĘCIA

Tragedia w "M jak miłość"! Kinga zostanie poważnie ranna! Katarzyna Cichopek pokazała na swoim profilu na Instagramie film WIDEO, na którym widać, jak robiona jest charakteryzacja jej obrażeń. Jaki dramat rozegra się znów u Zduńskich? Zdjęcia na planie "M jak miłość" kręcone są w domu na Deszczowej, w tle słychać głos Marszałka (Emilian Kamiński), a po domu biega pies. Nie widać jednak, ani Piotrka (Marcin Mroczek), ani napastnika, który tak paskudnie urządzi twarz Kingi! Jaki dramat rozegra się u Zduńskich w nowych odcinkach "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i WIDEO z planu "M jak miłość"!

Tragedia u Zduńskich w "M jak miłość"! Kinga zostanie ranna!

W nowych odcinkach "M jak miłość" w domu na Deszczowej wydarzy się porażający dramat! Na WIDEO, które Katarzyna Cichopek opublikowała na swoim profilu na Instagramie widzimy wielką "produkcję" ran serialowej Kingi. Gwiazda "M jak miłość" podchodzi do sprawy z humorem, ale zdradza, że rany będą poważne i głębokie! Jaka tragedia dotknie Zduńskich tym razem?

- Au, to boli! - krzyczy gwiazda na planie "M jak miłość", ale natychmiast wybucha śmiechem. Widać, że charakteryzatorka podchodzi do swojej pracy z ogromną delikatnością, więc choć tworzy głęboką ranę na twarzy Cichopek, nie jest to raczej bolesne. - Ale tak z odrobiną fioletu będzie, czy nie? No weź, niebiesko-zielone - nadal żartuje aktorka. 

Jednak po chwili cierpliwego poddawania się zabiegom charakteryzatorki Kinga z "M jak miłość" zdradza jednak, że rana, która z pozoru wygląda niewinnie, będzie głęboka. - I już. Poobijały mnie dziewczyny. Mhm, fajnie to wygląda, z takim jakby nacięciem skóry - zdradza Cichopek. Co się tam będzie działo na Deszczowej, że Kinga będzie wyglądała jak pobita, a na czole będzie miała nawet nacięcie?

Zobacz też: ​​​​​​M jak miłość, odcinek 1606: Okrucieństwo Marty wobec Łukasza. Będzie patrzyła jak syn cierpi, ale nie powie mu o dziecku Patrycji - WIDEO

W nowym sezonie "M jak miłość" do serialu po 12 latach wróciła Majka (Laura Samojłowicz). Dawna kochanka Pawła (Rafał Mroczek) aktualnie jest w fatalnym stanie psychofizycznym. Wygląda okropnie, a do tego jest bezdomną narkomanką z kontaktami w półświatku. Kinga nie powitała jej z radością, a wręcz jest wściekła, że ta kobieta narobi wszystkim kłopotów. W dodatku Zduńska ma rację - Majka okrada bistro, znów przystawia się do Pawła i ćpa! Czy w nowych odcinkach na twarzy Kingi zobaczymy efekt zemsty odtrąconej narkomanki?

Niewykluczone jest też, że w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" w domu na Deszczowej zdarzy się kolejny poważny wypadek, spowodowany przez Marszałka. Starszy pan nie przyjmuje do widomości, że są rzeczy, których już robić nie powinien. Oby tylko taka była przyczyna poważnych  obrażeń Kingi!  

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1607: Iza i Marcin pogodzą się przed rozwodem, ale nie będą już razem! Zgodzi się na jej warunki - ZDJĘCIA

M jak miłość. Dramat u Zduńskich! Kinga zostanie ranna. Kto ją tak załatwi? - ujęcia sprzed 15 godz. jak Cichopek pokazuje siniaki na twarzy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze