M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Wyjątkowy czas Anety i Olka nad morzem. Będą szczęśliwi jak nigdy - ZDJĘCIA

2023-05-31 11:19

Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) to jedna z ulubionych par w "M jak miłość". Widzowie mają czasem dość zdrad u różnych bohaterów, dość smutku i łez, a para lekarzy niejednokrotnie dostarcza wszystkim rozrywki i śmiechu. Wygląda na to, że w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach Aneta i Olek będą szczęśliwi jak nigdy, co potwierdzają zdjęcia w galerii poniżej. Chodakowscy wybiorą się nad polskie morze i tam zaszaleją. Co czeka Anetę i Olka w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej?

Cudowny czas Chodakowskich nad morzem w "M jak miłość" po wakacjach 2023 

Aneta i Olek to jedna z par, która jeszcze się nie zdradziła, trwa w miłości i wierności. To nowość, bo widzowie często narzekają na rozbijanie par w serialu, tak jak miało to miejsce m.in. w przypadku Budzyńskich, którzy ostatecznie się pogodzili oraz Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska), których małżeństwo rozpadło się na dobre. Fani "M jak miłość" nie chcą oglądać jedynie zdrad, smutku i łez, co często komunikują np. na Facebooku czy Instagramie pod postami o serialu. Mamy więc dobrą wiadomość, bo wszystko wskazuje na to, że u Anety i Olka zakwitnie szczęście! Chodakowscy są niezmiernie szczęśliwi na zdjęciach, które można zobaczyć w galerii poniżej i wydaje się, że nic tego nie zmieni. 

Aneta i Olek wybiorą się razem nad polskie morze, a będzie ku temu dobra okazja. Chodzi oczywiście o ślub Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Przyszli państwo młodzi zadecydują, że chcą mieć skromną ceremonię, tylko w obecności świadków, czyli Anety i Olka. Chodakowscy też skorzystają na wypadzie nad morze, bo będą mieli okazję nieco odpocząć od zgiełku miasta i spędzić ze sobą trochę czasu w romantycznych okolicznościach.

Co spotka Anetę i Olka w nowym sezonie "M jak miłość"?

Na Anetę i Olka oprócz wyjazdu nad morze we dwoje,  czeka jeszcze sporo przeżyć. Lekarka na pewno będzie chciała rozwijać się zawodowo, do czego natchnęła ją pierwsza i od razu bardzo udana operacja w klinice. Aneta myślała nawet o wyjeździe do Niemiec na dwutygodniowe szkolenie, ale Olek początkowo nie zareagował na plan najlepiej. To on brylował jako lekarz i to jemu zawsze przypadały największe sukcesy. Nie zapowiada się jednak, by w małzeństwie lekarzy doszło do poważnych kłótni. Miejmy nadzieję, że scenarzyści nie będą chcieli rozbić tej pary w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach, bo to na pewno oburzyłoby widzów. Póki co zapowiada się, że Aneta i Olek spędzą fajne chwile razem. 

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne
Najnowsze

Materiał sponsorowany