M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Wielki powrót dzieci Zduńskich na Deszczową. Po zawale Piotrka wszyscy będą w komplecie - ZDJĘCIA

2023-07-14 14:19

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach nastąpi wielki powrót dzieci Zduńskich na Deszczową! Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) przywitają pociechy po lecie spędzonym na koloniach. Nie obejdzie się jednak bez pewnych zawirowań, których dostarczy Misiek (Aleksander Bożyk). W życiu Zduńskich w kolejnych odcinkach "M jak miłość" wiele się zadzieje, także tych tragicznych rzeczy. Niestety każdy będzie drżał o życie Piotrka po zawale, ale wiadomo już, że najgorsze minie i Zduńscy będą wreszcie w komplecie.

Powrót dzieci Zduńskich na Deszczową w nowym sezonie "M jak miłość"

Kinga z "M jak miłość" zapowiada na Instagramie powrót pociech na Deszczową. Okazuje się, że Misiek, Lenka (Olga Cybińska), Zuzia (Marcelina Kempka) i  Emilka (Julia Kempka) opuszczą rodziców na okres wakacji. Pojadą na kolonie, a Zduńscy mieliby czas na odpoczynek. Niestety wiadomo już, że nie zaznają wytchnienia przez dramatyczne wydarzenia, które spadną na nich zaraz po tym, jak udadzą się na romantyczny wypad do siedliska. Właśnie tam prawnik zaniemoże, dostanie rozległego zawału i przetransportują go do szpitala. Kinga będzie czuwać przy szpitalnym łóżku męża i zarzuci mu, że nie dotrzymał obietnicy! 

Katarzyna Cichopek zrobiła relację z planu "M jak miłość" i podzieliła się z widzami informacją o tym, że właśnie pracują nad kolejnymi scenami z powrotu dzieci do domu. - (...) Oczywiście co gramy? Powrót dzieci z kolonii. Myślę, że to jest temat doskonale znany nam wszystkim - mówi gwiazda "M jak miłość" i przy okazji pokazała elementy scenografii, w tym brudne ubrania serialowego syna. Wyszło na jaw, że Misiek coś mocno przeskrobie po powrocie z letnich wakacji. Kinga zapowiada, że tajemnica zostanie rozwiązana już w następnym sezonie "M jak miłość". - Jak myślicie, co skrywają, jakie tajemnice skrywają brudne spodnie Miśka? - rzuca aktorka.

Zduńscy wreszcie razem w "M jak miłość" po wakacjach 2023

Kinga i Piotrek wreszcie zaznają spokoju w "M jak miłość" po wakacjach 2023. Kiedy dzieciaki wrócą do domu, cała rodzina będzie w komplecie. Piotrek wydobrzeje po zawale, który wiele zmieni w jego podejściu do życia i myśleniu. Oby przestał się przepracowywać i skupił na rodzinie. Kindze byłoby przecież niezwykle ciężko zadbać o dom i dzieci w pojedynkę. Na szczęście Zduński wróci do pełni zdrowia, dzieciaki dołączą z letnich kolonii i wszystko się ułoży. 

Katarzyna Cichopek ujawniła jak w M jak miłość uczczą pamięć zmarłego aktora. Pokazała co czeka Zduńskich!
Najnowsze

Materiał sponsorowany