M jak miłość po wakacjach. Ula i Bartek odpuszczą spadek po Jakubczyku! Stracą miliony po ojcu pijaku?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Ula i Bartek odpuszczą spadek po Jakubczyku! Stracą miliony po ojcu pijaku?

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ula i Bartek odpuszczą spadek po Jakubczyku. Stracą miliony po ojcu pijaku?

2022-08-11 12:49

W 1667 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Ula (Iga Krefft) zrezygnuje ze spadku po Jakubczyku (Michał Breitenwald). Dojdzie bowiem do wniosku, że zmarły ojciec pijak i awanturnik wcale nie zostawił żadnego testamentu, nie miał żadnego majątku, a cenna moneta, którą wręczył Kalince (Oliwia Kępka) przed śmiercią o niczym nie świadczy. Bartek (Arkadiusz Smoleński) w 1667 odcinku "M jak miłość" będzie jednak pewny, że testament istnieje, ale ukradł go Horbaczewski (Zbigniew Jaremko), sąsiad Jakubczyka. Kiedy Ula odpuści sobie spadek po ojcu, Bartek postanowi walczyć o majątek należny żonie, żeby nie stracili milionów. Poznaj szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1667 po wakacjach - wtorek, 6.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Testament ojca Uli w 1667 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wciąż będzie w rękach Horbaczewskiego, cwanego sąsiada, u którego Jakubczyk wynajmował skromny pokój! Tak jak i cały skarb zmarłego Bronisława, wartościowe monety, zdobyte przez Jakubczyka w niewyjaśnionych okolicznościach. Chociaż ojciec Uli przez całe życie uchodził za nędzarza i pijaka, który próbował naciągnąć jedyną córkę na alimenty, to zanim zmarł okazało się, że spłacił wszystkie długi i zgromadził niezłą fortunę. Ale w 1667 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek nie będą mieli o tym pojęcia.

Nie przegap: M jak miłość. Szokująca zmiana Uli w nowym sezonie. Iga Krefft zmieniła wszystko! Tak teraz wygląda - ZDJĘCIA

M jak miłość. Ula okradziona z majątku ojca! Oszust Horbaczewski zabierze jej spadek po Jakubczyku

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Bartek znajdzie testament ojca Uli? Weźmie się za sąsiada Jakubczyka, który ukradł cenny skarb

Ula w "M jak miłość" spłaci długi zmarłego Jakubczyka

Mało tego, w 1667 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Ula usłyszy od Horbaczewskiego, że Jakubczyk był mu winien sporo pieniędzy za wynajem pokoju. W ten sposób sąsiad Jakubczyka naciągnie Ulę na długi, które nie istnieją, bo zmarły przed śmiercią wszystko uregulował. Na domiar złego Ulę będą dręczyć sny z ojcem, w którym Bronisław będzie chciał jej coś przekazać. Jak podaje światseriali.interia.pl w 1667 odcinku "M jak miłość" Bartek uzna, że chodzi o testament Jakubczyka, o którym ojciec wspomniał Uli zanim umarł w szpitalu.

Pomyłka na grobie ojca Uli w nowym sezonie "M jak miłość"

Jednak Ula w 1667 odcinku "M jak miłość" po wakacjach nie będzie chciała już słyszeć o testamencie ojca i spadku, który miał jej zostawić, a którego nie widziała na oczy. Sny o ojcu odczyta jako wskazówkę, że w nowym sezonie "M jak miłość" na grobie Jakubczyka dojdzie do fatalnej pomyłki i zmarły daje jej o tym znać.

- Myślę, że to co innego. Pamiętasz, że kamieniarz pomylił datę urodzin ojca? Jutro podjadę na cmentarz, sprawdzę, czy już to poprawił, a przy okazji zapalę ojcu świeczkę. A testament i spadek? Bądźmy realistami... Trzeba to włożyć między bajki! - postanowi Ula, która w 1667 odcinku "M jak miłość" zrezygnuje z majątku należnego jej po zmarłym ojcu.

Bartek w 1667 odcinku "M jak miłość" zacznie walkę o odzyskanie testamentu ojca Uli

Ale Bartek w 1667 odcinku "M jak miłość" po wakacjach nie pozwoli, żeby fortuna Jakubczyka im przepadła! Ula jako jedyna spadkobierczyni ojca ma prawo do wszystkiego, co po sobie zostawił Bronisław. Zbyt wiele wycierpiała przez pijaka i awanturnika, który oddał ją do domu dziecka.

Najnowsze