M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Paweł i Franka przejmą bistro Kingi! To będzie koniec biznesu Zduńskiego z rowerami - ZDJĘCIA

2023-08-16 19:54

Bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) w 1737 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu trafi w ręce Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik)! Wiele lat temu Zduński sprzedał bratowej lokal, którego menadżerką jest obecnie jego żona. Ale w 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Paweł przejmie "Bistro Nasz Zielony Sad" w obliczu tragedii, która spadnie na rodzinę. Tym samym zamknie swoją "Rowerownię", sklep i serwis z rowerami, który prowadzi po sąsiedzku. Sprawdź szczegóły jak do tego dojdzie.

"M jak miłość" odcinek 1737 po wakacjach - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Franka i Paweł od 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej znów poprowadzą "Bistro Nasz Zielony Sad"! Od kiedy żona Pawła została menadżerką w kawiarni Kingi, przeprowadziła rewolucję i zmieniła lokal w miejsce, gdzie serwuje się zdrowe posiłki, smaczne przekąski,  "Fit, eko i healthy", a do tego regionalne produkty od dostawców w Grabinie z cydrem z jabłek z sadu Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) na czele! Efekty przemiany "Bistro za rogiem" w "Bistro Nasz Zielony Sad" zaskoczyły wszystkich. Ale dzięki temu Franka przyciągnęła do kawiarni nowych klientów i zwiększyła zyski.

Franka sama nie ogarnie bistro Kingi w 1737 odcinku "M jak miłość"

Początek nowego sezonu "M jak miłość" będzie decydujący dla przyszłości bistro Kingi. Na Frankę spadnie cały ciężar prowadzenia interesu, bo od 1737 odcinka "M jak miłość" Kinga poświęci się choremu Piotrkowi, który po dwóch zawałach i operacji serca wyjdzie ze szpitala. Paweł postanowi pomóc żonie, która z trudem będzie wszystko ogarniać. Nie tylko w prowadzeniu lokalu, ale także poszukiwaniu nowego kelnerka, bo w ekipie zabraknie już kelnerki Ali (Alicja Ostolska).

Paweł w 1737 odcinku "M jak miłość" zamknie "Rowerownię"

W związku z tym w 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Paweł zdecyduje się na jakiś czas zamknąć "Rowerownię", aby wraz z żoną zająć się prowadzeniem bistro. Zduńscy będą chcieli odciążyć Kingę, która będzie pochłonięta opieką nad chorym mężem. Franka zaoferuje też szwagierce, że razem z Pawłem na jakiś czas wezmą do siebie najmłodsze córki Zduńskich. Bliźniaczki Emilka i Zuzia zamieszkają od 1737 odcinka "M jak miłość" z wujkiem i ciotką.

M jak miłość. Paweł i Franka zastąpią rodziców córkom Kingi i Piotrka! Zabiorą bliźniaczki w niezwykłą podróż
Najnowsze