M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Nowa kobieta w życiu Marcina! Tajemnicza bohaterka zajmie miejsce Izy? Nie chodzi o Kamę! - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-05-24 12:09

Ona namiesza w życiu Marcina (Mikołaj Roznerski) w "M jak miłość" po wakacjach 2023! Tajemnicza blondynka pojawi się w drzwiach Chodakowskiego i okaże się, że ma do niego sprawę... Detektyw wiele ostatnio przeszedł, ale wiadomo już, że kwestia małżeństwa z Izą (Adriana Kalska) jest zakończona, a para więcej się nie zejdzie. To dlatego w wątku Chodakowskiego w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej pojawią się nowe osoby i to nie chodzi tylko o Kamę (Michalina Sosna)! Tajemnicza kobieta ewidentnie coś ukrywa... Zobacz WIDEO z tych scen.

Tajemnicza blondynka pojawi się w życiu Marcina w "M jak miłość" po wakacjach 2023

Chodakowski nie będzie narzekał na nudę w kolejnych odcinkach "M jak miłość". Widzowie byli świadkami jego załamania w finałowym, 1734 odcinku "M jak miłość", kiedy to przyłapał Izę z Radkiem (Philippe Tłokiński) i upił się na całego nad rzeką w Grabinie. Sytuacja wydawała się groźna, ale na szczęście już w nowych odcinkach "M jak miłość" detektyw podniesie się po porażce i nieudanym małżeństwie. Pomoże mu w tym m.in. Kama, która ostro weźmie się za przystojnego, wolnego już mężczyznę. Seksowna tancerka zajmie miejsce Izy na stałe? Przecież nawet dzieciaki Maja (Laura Jankowska) i Szymek (Staś Szczypiński) zachwyciły się nową koleżanką taty. Nie ma co się dziwić, skoro Kama póki co pokazała się z dobrej strony. Wiecznie uśmiechnięta i rozrywkowa, stanowi zupełne przeciwieństwo smutnej i do bólu opanowanej Izy. 

Okazuje się jednak, że Kama to nie jedyna kobieta, która zagości w życiu Marcina w nowych odcinkach "M jak miłość". W ostatnich "Kulisach M jak miłość" przed wakacjami 2023 pojawiła się scena, kiedy to detektyw otwiera drzwi, a w nich stoi pewna blondynka, ubrana w czapkę i okulary. Wydaje się, że kobieta chce się ukryć, na co wskazuje jej strój i zachowanie. Niestety nie wiadomo jeszcze, kim jest tajemnicza postać, ale na pewno zwróci się do detektywa o pomoc. Czy wkroczy do jego życia na dłużej? 

Marcin ułoży sobie życie z kimś innym? Na związek z Izą nie ma szans

Marcin musi sobie jakoś poradzić, bo na powrót do Izy nie ma co liczyć. Chodakowska skupi się na kochanku i już nie będą ukrywać się z uczuciami. Oby w życiu Marcina też się ułożyło i odnalazł szczęście u boku kogoś innego. Zapowiadają się duże zmiany w życiu Chodakowskiego i nie tylko.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze