M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marta zmierzy się z mafią i ucieknie do Grabiny, a Ania nie odnajdzie szczęścia? Jak zakończy się sprawa oszusta Krisa?

2023-06-26 16:14

Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2023 przyniosą dużą zmianę w życiu Marty (Dominika Ostałowska), która już wcześniej naraziła się mafii i nie spodziewa się, że przebiegły Kris (Stanisław Kawecki) wkupił się w łaski Ani (Gabriela Świerczyńska). 18-latka ledwo co rozstała się z Damianem (Oliwer Proctor), a nowa sympatia namieszała jej w głowie. Młoda Wojciechowska nie ma przecież pojęcia, że podły Kris chce dopaść jej matkę. Pewnym jest wyjazd Marty do Grabiny w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, a co się stanie z Anią?

Marta wygra z mafią w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach?

Marta wplątała się w minionym sezonie "M jak miłość" w poważne porachunki z mafią. Obwieściła Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że wraca do pracy w prokuraturze i ma przed sobą ważną sprawę. Nie przewidziała, że członkowie mafii sami postanowili dać o sobie znać i zainteresowali się jej córką! Ania nie miała lekko, bo w zeszłym sezonie "M jak miłość" rozstała się z Damianem i z boku obserwowała kwitnące uczucie Basi (Gabriela Raczyńska) i Jaśka (Stanisław Dusza). Ona nie miała nikogo, więc Kris szybko wymyślał plan, jak zakręcić się wokół dziewczyny. Udawał bohatera i tym sposobem zbliżył się do młodej Wojciechowskiej. Do tego stopnia, że nawet zdołał wejść do mieszkania Marty i pogrzebać w jej dokumentach! 

W poprzednich odcinkach "M jak miłość" nie wyjaśniło się, jak Marta rozwiąże sprawę z Anią i Krisem. Jeszcze nie dowiedziała się, że nowa sympatia jej córki to tak naprawdę kryminalista, który chciał ją podejść. Wcale nie zależy mu na dobru dziewczyny, a na zbliżeniu się do dokumentów Marty i wyszpiegowaniu, jak planuje poprowadzić sprawę mafii.

Marta i Ania uwolnią się od niebezpieczeństwa w "M jak miłość" po wakacjach?

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" pewnym jest wyjazd Marty do Grabiny, gdzie czuje się jak w domu u boku życzliwej i dobrej Barbary (Teresa Lipowska). Kobieta uda się w rodzinne strony prawdopodobnie sama, ale nie wiadomo jeszcze, czy i kiedy Kris zareaguje. Możliwe, że sprawa ucichnie i chłopak odpuści, a w nowym sezonie "M jak miłość" Ania przestanie być w zagrożeniu. Gorzej, jeśli oszust na poważnie weźmie się za zemstę na Marcie i faktycznie zagrozi jej córce! Marta i Ania muszą się mieć na baczności, bo nie wiadomo jeszcze, jak potoczy się sprawa z Krisem i zatargi z mafią. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze