M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Magda w żałobie po śmierci ojca Wojtka nie będzie mogła liczyć na Kingę! Czeka ją kolejny cios - ZDJĘCIA

2023-06-09 21:26

Magda (Anna Mucha) w "M jak miłość" po wakacjach mocno przeżyje śmierć ojca Wojtka Marszałka (śp. Emilian Kamiński). Ledwo wyszła z kryzysu po zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) a już w 1736 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu będzie musiała przyjąć kolejny cios od los. Odejście ukochanego ojca Magdy zada chorej na serce Budzyńskiej tak dotkliwy ból, że nie będzie w stanie sama sobie z tym poradzić. Niestety w dramatycznych chwilach przy Magdzie w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zabraknie Kingi (Katarzyna Cichopek), która zawsze ją wspierała w najgorszych momentach. Dlaczego? Na Zduńską także spadnie nieszczęście...

"M jak miłość" odcinek 1736 po wakacjach 2023 ŚMIERĆ WOJTKA MARSZAŁKA - emisja na przełomie sierpnia i września w TVP2

Łzy same cisną się do oczu na samą myśl, co w nowym sezonie "M jak miłość" czeka Magdę Budzyńską. Rok temu serce chorej Magdy z trudem zniosło zdradę Andrzeja, ciążę Julii (Marta Chodorowska), powolny rozpad jej małżeństwa z Budzyńskim, którego ostatecznie cudem udało się uniknąć. Niestety na początku "M jak miłość" po wakacjach los znów w bezwzględny, wręcz brutalny sposób doświadczy Magdę, na którą spadnie wiadomość o śmierci Wojtka Marszałka.

Nie dość, że ojciec Magdy, z którym zawsze łączyła ją szczególna więź, w 1736 odcinku "M jak miłość" umrze nagle podczas pobytu w sanatorium, to jeszcze Budzyńska nie zdąży się z nim pożegnać, nie porozmawia z Marszałkiem na chwilę przed jego odejściem z tego świata. Nic dziwnego, że Magda pogrąży się w niewyobrażalnej rozpaczy, jak kilka miesięcy temu, gdy walił jej się cały świat, gdy Andrzej tak okrutnie ją skrzywdził. Wiele lat po śmierci matki Haliny Marszałek (Marta Klubowicz), Magda będzie musiała się zmierzyć z ogromną pustką po stracie ojca Wojtka.

Na domiar złego w nowym sezonie "M jak miłość" Magda będzie opłakiwała zmarłego Marszałka bez wsparcia Kingi. W ostatnich miesiącach tylko dzięki pomocy Zduńskiej, jej obecności w siedlisku w Grabinie, przeżyła jakoś ból po zdradzie Andrzeja, ale tym razem nie będzie z nią najbliższej przyjaciółki. Powód? W chwili śmierci Wojtka Marszałka w 1736 odcinku "M jak miłość" u Kingi rozegra się także bezgraniczny dramat. Piotrek dostanie zawału serca, trafi do szpitala w Gródku, więc Zduńska nie zdoła opuścić umierającego męża, żeby być przy Magdzie.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze