M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kryzys z Basią pójdzie w niepamięć? Marysia wybaczy córce wpadkę

2023-06-21 10:47

Wpadka Basi (Karina Woźniak) wybaczona?! Marysia (Małgorzata Pieńkowska) w kolejnych odcinkach "M jak miłość" znów będzie miała dobry kontakt z nastoletnią córką, która wywinie Rogowskim niezły numer. Widzowie "M jak miłość" spekulują o ciąży 14-letniej Basi, a pewnym jest poważna rodzicielska rozmowa, którą Artur (Robert Moskwa) odbędzie z małoletnią córką w gabinecie lekarskim. Najnowsze zdjęcie z planu wskazuje jednak na fakt, że Marysia wybaczy nastolatce wpadkę i wszystko się jakoś ułoży. Poznaj szczegóły!

Basia zaliczy wpadkę w "M jak miłość" po wakacjach, ale Marysia jej wybaczy 

O tym, że Basia wywinie rodzicom niezły numer, pisaliśmy już wcześniej. Chodziło o zdjęcie na profilu "M jak miłość" na Instagramie, na którym było widać wspólną scenę córki Rogowskich z ojcem w gabinecie lekarskim. Nawet podpis zdjęcia wskazywał na to, że nastolatka mocno coś przeskrobie, a w komentarzach wylała się lawina spekulacji na temat tego, czy chodzi o ciążę młodziutkiej Basi! Nawet administratorzy profilu odpisali na kilka z domysłów, ale w żaden sposób nie zaprzeczono, że ciąża dziewczyny nie jest możliwa w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023. 

- Będzie w ciąży - brzmi jeden z komentarzy pod zdjęciem z Basią i Arturem w gabinecie. - To samo od razu pomyślałam 😂 - napisała inna obserwatorka. Takich komentarzy pojawiło się więcej, ale oczywiście niektórzy stanowczo stanęli w opozycji do takiego pomysłu. - A czy nastolatka nie może mieć innych problemów niż ciąża? 🤦🏻‍♀️ - zauważyła kolejna osoba, nie zgadzając się z pomysłem na ciążę młodej Rogowskiej. 

Marysia wesprze Basię w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej 

Na pewno można się więc spodziewać jakiejś wpadki Basi, błędu, po którym będzie musiała się srogo tłumaczyć przed ojcem. Jak widać na wspólnym zdjęciu serialowych Basi i Marysi, Rogowska wybaczy córce przewinienie. Obie szeroko się bowiem uśmiechają i pozują przed domem Mostowiaków w Grabinie. To oznacza, że matka nie da rady długo gniewać się na ukochaną córkę, bez względu na to, co faktycznie się wydarzy. Nie od dziś wiadomo, że Rogowscy stawiają przede wszystkim na wsparcie i szczerą rozmowę w jakimkolwiek problemie córki w jej nastoletnim życiu. Basia zawsze może liczyć na ich wsparcie oraz oczywiście Barbary (Teresa Lipowska). Wydaje się więc, że cokolwiek będzie stanowiło problem 14-latki w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach, rodzina pomoże jej się ze wszystkim uporać. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze