M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kamil zamieszka z kochanką! Dostanie na to zgodę Anity

2023-08-24 11:23

W 1740 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Kamil (Marcin Bosak), na prośbę Poli (Hania Nowosielska) i Anity (Melania Grzesiewicz), okaże swoje wsparcie Weronice (Ewelina Kudeń-Nowosielska). I choć ich ostatnia pomoc skończyła się kradzieżą ze strony Stępień, to za namową najbliższych Gryc zgodzi się dać dawnej kochance kolejną szansę. Do tego stopnia, że w 1740 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Kamil pozwoli Weronice z nimi zamieszkać, gdy ta nie będzie miała, gdzie się podziać! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Weronika wprowadzi się do Kamila w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Gryc zamieszka z dwiema kochankami

W 1740 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Anita i Kamil nie uwolnią się od Weroniki, która nie pozwoli im o sobie zapomnieć. A to dlatego, że Stępień wpakuje się w kolejne kłopoty i nagle straci dach nad głową, przez co chwilowo nie będzie miała, gdzie się podziać. Jednak w tym przypadku nie będzie już mogla liczyć na wsparcie Adama (Jacek Kopczyński), który choć pomógł jej finansowo, gdy Stępień przyznała mu, że wrobiła go w dziecko, kiedy zaczął szantażować ją były kochanek Oskar (Krzysztof Cybiński), tak w perspektywie mieszkania nie pójdzie już tak łatwo. I to nie tylko przez to, że Werner sam miał w tym aspekcie zawirowania i pomieszkiwał właśnie u Anity i Kamila, ale przede wszystkim, że on już zacznie budować sobie nowe życie z Sylwią (Hanna Turnau) i dla Weroniki w 1740 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nie będzie już miejsca!

Jednak w 1740 odcinku "M jak miłość" po wakacjach o problemach Weroniki dowiedzą się również Pola i Anita, które nie zostawią matki dziewczynki na pastwę losu! I choć Laskowska osobiście przekonała się, że Stępień nic się nie zmieniła, gdy ukradła z ich domu pieniądze, przeznaczone na remont dachu i nie warto jej ufać, to i tak jej dobre serce wygra nad rozumem i sekretarka po raz kolejny się nad nią zlituje, ale w tym wszystkim pozostanie jeszcze Kamil! Dlatego w 1740 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Anita i Pola zaczną przekonywać Gryca, aby pozwolił zamieszkać z nimi swojej byłej kochance, a on jak zawsze im ulegnie. Choć ten pomysł wcale mu się nie spodoba!

W 1740 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Kamil zgodzi się, aby Weronika się do nich wprowadziła, ale tylko na miesiąc dopóki niczego sobie nie znajdzie. Oczywiście, Gryc da byłej kochance jasno do zrozumienia, że robi to wyłącznie ze względu na Anitę i Polę, gdyż sam z pewnością by jej nie pomógł. Szczególnie, po tym jak ostatnio podle zachowała się nie tylko wobec nich, ale i Adama. W 1740 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Stępień zda sobie sprawę, że nie jest mile widziana w domu Gryca, ale i tak skorzysta z tej propozycji, gdyż kompletnie nie będzie miała gdzie się podziać, ani już do kogo innego zwrócić się o pomoc...

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Najnowsze

Materiał sponsorowany