M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Weronika okradnie Anitę i Kamila! Po wszystkim zaśmieje im się w twarz - ZDJĘCIA

2023-03-07 21:55

W 1718 odcinku "M jak miłość" Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) znajdzie się pod ścianą, gdy Oskar (Krzysztof Cybiński), biologiczny ojciec jej dziecka, zacznie domagać się pieniędzy. Co prawda, Stępień sprzeda pierścionek zaręczynowy od Wernera (Jacek Kopczyński), ale wystarczy on jedynie na częściową spłatę długu, dlatego wyrodna matka Poli (Hania Nowosielska) posunie się do ostateczności. W 1718 odcinku "M jak miłość" Weronika zabierze pieniądze Anicie (Melania Grzesiewcz) i Kamilowi (Marcin Bosak), a po wszystkim zaśmieje im się w twarz. Dopiero wtedy Laskowska zrozumie jak bardzo się do niej pomyliła... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1718 odcinku "M jak miłość" czas Weroniki na spłatę długu u Oskara zacznie się kurczyć. Kochanek Stępień będzie domagał się pieniędzy, a na dodatek zacznie grozić wyrodnej matce Poli, która kolejny raz znajdzie się pod ścianą. Co prawda, wyrodna matka Poli sprzeda pierścionek zaręczynowy od Wernera, a uzyskane pieniądze od razu przekaże Oskarowi, ale to wciąż będzie za mało. Wówczas kochanek da Stępień tydzień na uregulowanie należności, ale Weronice nie uda się zdobyć potrzebnych pieniędzy. Jednak w 1718 odcinku "M jak miłość" wyrodnej matce Poli nadarzy się okazja jak ślepej kurze ziarno i oczywiście zdecyduje się z niej skorzystać!

W 1718 odcinku "M jak miłość" Weronika zjawi się w domu Kamila, aby zabrać Polę. Los sprawi, że Stępień zauważy leżącą na komodzie kopertę z pieniędzmi i bez wahania po nią sięgnie! Tym bardziej, że przypomni sobie o szantażu Oskara i kończącym się czasie na spłatę długu. Wyrodna matka Poli bez żadnych skrupułów okradnie Anitę i Kamila, po czym spotka się z kochankiem i przekaże mu resztę pieniędzy. W 1718 odcinku "M jak miłość" Gryc nie będzie miał żadnych wątpliwości, że to Weronika zabrała z ich domu pieniądze. I choć Anita zacznie bronić dawną kochankę Gryca, to szybko przekona się, że bardzo się co do niej pomyliła!

- Gdzie jest ta koperta? - spyta zaniepokojony Kamil.

- Chyba nie myślisz, że Weronika byłaby do tego zdolna? - stwierdzi Anita.

- Po prostu wiem, że nie można ufać tej kobiecie - podkreśli Gryc.

Chwilę później w 1718 odcinku "M jak miłość" obawy Kamila potwierdzą się, gdyż Weronika sama przyzna się do kradzieży! Stępień wyśle Grycowi wiadomość, w którym potwierdzi, że zabrała z ich domu pieniądze. Dopiero wtedy w 1718 odcinku "M jak miłość" Laskowska zrozumie, że Kamil miał sporo racji i właściwie ocenił dawną kochankę, która jest zwykłą oszustką! Szczególnie, że nie tylko okradnie Gryca, ale również wrobi Wernera w dziecko, co Kamil zdoła udowodnić za pomocą testów DNA na ojcostwo, których zażąda po narodzinach!

M jak miłość. Oto prawdziwy ojciec dziecka Weroniki. Wrobiła Wernera w ciążę, ale wszystko się wyda!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze