M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Kamil zdobędzie dowód, że Weronika wrobiła Wernera w ciążę! Badania DNA zdemaskują oszustkę

2023-03-06 11:32

W 1718 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) nie będzie miał żadnych wątpliwości, że Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) wrobiła Wernera (Jacek Kopczyński) w dziecko. Gryc po narodzinach kolejnego potomstwa byłej kochanki zażąda wykonania testów DNA na ojcostwo i osobiście dopilnuje rzetelności wyników. Tym samym w 1718 odcinku "M jak miłość" będzie miał niepodważalny dowód na to, że Stępień zrobiła z Wernera frajera i próbowała złapać go na dziecko, które w rzeczywistości wcale nie jest jego! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1718 odcinku "M jak miłość" Kamil nie pozwoli Weronice zniszczyć życia Adama i wrobić go w dziecko, które z pewnością nie jest jego. Początkowo, Gryc postanowi osobiście przemówić Wernerowi do rozsądku i dać przyjacielowi jasno do zrozumienia, że Stępień go wrabia, ale niestety prawnik go nie posłucha. Co gorsze, Adam pomyśli, że Kamil jest zazdrosny o byłą kochankę i zdecyduje się jej oświadczyć po raz drugi i to w obecności Gryca. A wszystko dlatego, że Stępień sprzeda wcześniejszy pierścionek zaręczynowy, aby oddać pieniądze, które wisi Oskarowi (Krzysztof Skibiński), czyli biologicznemu ojcu swojego dziecka! Jednak Kamil tak łatwo się nie podda i w 1718 odcinku "M jak miłość" udowodni, że Weronika faktycznie okłamała Wernera w sprawie ojcostwa!

W 1718 odcinku "M jak miłość" jak podaje swiatseriali.interia.pl Kamil zapowie Anicie, że po narodzinach dziecka Weroniki zażąda wykonania testów DNA na ojcostwo i osobiście przypilnuje rzetelności wyników. Gryc za wszelką cenę postara się udowodnić, że Stępień jedynie wrabia Wernera w dziecko, które w rzeczywistości wcale nie jest niego, a za sprawą badań będzie miał ku temu niepodważalne dowody. Tym bardziej, że Adam pierwszy raz postanowi zachować się jak trzeba i dla dobra dziecka nawet zdecyduje się oświadczyć Weronice, mimo iż tak naprawdę wcale jej nie kocha. W 1718 odcinku "M jak miłość" Anita nie podzieli entuzjazmu Kamila, jednak szybko przekona się, że jej ukochany wcale się co do niej nie pomylił...

W 1718 odcinku "M jak miłość" Anita na własnej skórze przekona się, że Weronika jest zwykłą oszustką i Kamil słusznie twierdził, że nie można jej ufać. Stępień zabierze z domu Gryca pieniądze, aby w pełni uregulować swój dług u Oskara, po czym do wszystkiego się przyzna. Wówczas w 1718 odcinku "M jak miłość" Laskowska zda sobie sprawę, że zła do szpiku kości Weronika byłaby w stanie nawet wrobić Adama w dziecko. Tym bardziej, że już wcześniej zauważyła, że Stępień zdecydowanie za szybko zaszła w ciążę, aby to Werner mógł być być ojcem!

M jak miłość. Oto prawdziwy ojciec dziecka Weroniki. Wrobiła Wernera w ciążę, ale wszystko się wyda!
Najnowsze