M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Weronika sprzeda pierścionek zaręczynowy! Podstępem zmusi Wernera do ponownych oświadczyn - ZDJĘCIA

2023-02-28 21:44

W 1714 odcinku "M jak miłość" Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) spotka się z Oskarem (Krzysztof Skibiński), prawdziwym ojcem swojego dziecka. Mężczyzna nie będzie chciał słyszeć o ciąży, a jedynie o pieniądzach, jakie jest mu winna Stępień. Tym bardziej, że jego cierpliwość powoli będzie się kończyć. W 1714 odcinku "M jak miłość" podstawiona pod ścianą Weronika zdecyduje się sprzedać pierścionek zaręczynowy od Adama (Jacek Kopczyński), przed którym odegra wielką ofiarę. Wernerowi zrobi się żal ukochanej, dlatego postanowi oświadczyć jej się po raz drugi, zupełnie nie podejrzewając, że znów go wrabia! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1714 odcinku "M jak miłość" wreszcie wyjdzie na jaw, kto jest prawdziwym ojcem dziecka Weroniki, w które wyrodna matka Poli (Hania Nowosielska) postanowiła wrobić Wernera! Przypomnijmy, że obecny kochanek Stępień porzucił ją w ciąży i nawet nie chciał słyszeć o dziecku, w związku z czym Weronika obmyśliła podły plan, aby wrobić w dziecko naiwnego Adasia. Oczywiście, wszystko poszło zgodnie z planem, ale Stępień ugrała nawet coś więcej, gdyż Werner postanowił stanąć na wysokości zadania i oświadczyć się ukochanej nawet mimo ostrzeżeń Anity (Melania Grzesiewicz). I właśnie pierścionek zaręczynowy uratuje Weronikę w 1714 odcinku "M jak miłość" przed zemstą Oskara, a więc biologicznego ojca jej dziecka!

W 1714 odcinku "M jak miłość" Weronika spotka się z Oskarem, którego cierpliwość powoli będzie się kończyć. Wszystko przez to, że Stępień mocno zadłuży się u byłego kochanka, który natychmiast będzie żądał spłaty swojego długu, a wiadomość o dziecku nawet go nie wzruszy, gdyż będzie liczyła się tylko kasa...

- Zostawiasz mnie samą w ciąży, samą z twoim dzieckiem... i jeszcze domagasz się pieniędzy?! - wyrzuci mu Weronika.

- To moje pieniądze, to wiem na pewno... A czy to moje dziecko? Trudno powiedzieć. Tak czy inaczej, czekam na moją kasę i powoli kończy mi się cierpliwość! - postawi sprawę jasno.

Przerażona Weronika w 1714 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała innego wyboru i zdecyduje się sprzedać swój pierścionek zaręczynowy, aby uregulować dług u Oskara. Stępień nie przyzna się do tego Wernerowi, którego podle okłamie, że pierścionek zgubiła i jest jej z tego powodu bardzo przykro!

- Był odrobinę za luźny, musiał mi się zsunąć z palca... Może jeszcze się znajdzie, ale szukałam już chyba wszędzie!... To wszystko naprawdę mnie przerasta... - wyżali się.

Oczywiście, naiwny Werner w 1714 odcinku "M jak miłość" po raz kolejny da się nabrać i uwierzy w tłumaczenia Weroniki, której zrobi mu się naprawdę żal. Adam zacznie pocieszać ukochaną, co podła matka Poli znów wykorzysta, aby podświadomie nim manipulować!

- Nie płacz, proszę... Nie mogę patrzeć na łzy kobiety, zwłaszcza na łzy matki mojego dziecka... - Adam spróbuje podtrzymać ją na duchu.

- Wiesz, jesteś naprawdę dobrym facetem... - uzna Stępień.

Chwilę później w 1714 odcinku "M jak miłość" Wernerem postanowi wstrząsnąć Kamil (Marcin Bosak)! Gryc spróbuje uświadomić przyjaciela, że Stępień jedynie wrabia go w dziecko, ale Adaś nic sobie z tego nie zrobi i zdecydowanie stanie po stronie narzeczonej. A żeby jeszcze dodatkowo zrobić Kamilowi na złość, a jednocześnie poprawić humor swojej wybrance, Werner postanowi oświadczyć jej się po raz drugi, ale tym razem na oczach Gryca. I oczywiście znów zostanie przyjęty!

- Co ty robisz?... - spyta zszokowana Weronika.

- Oświadczam się... ponownie i w obecności tego oto cynicznego niedowiarka! - wyjaśni Adam, kompletnie załamując Kamila, a tym samym radując Stępień!

M jak miłość. Oto prawdziwy ojciec dziecka Weroniki. Wrobiła Wernera w ciążę, ale wszystko się wyda!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze