M jak miłość po wakacjach. Dawid uratuje Basię z rąk Nieśpielaka! W 1667 odcinku nie wypuści jej z rąk – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach. Dawid uratuje Basię z rąk Nieśpielaka! W 1667 odcinku nie wypuści jej z rąk – ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Dawid uratuje Basię z lepkich łap Nieśpielaka! W 1667 odcinku już jej nie zostawi – ZDJĘCIA

2022-09-06 20:58

Dawid (Iwo Wiciński) z "M jak miłość" odwrócił się od Basi (Karina Woźniak), stał się zazdrosny i zaborczy. Nie pozwolił, by dziewczyna zbliżała się do Antka Nieśpielaka (Franciszek Szymański), ale mimo jego wściekłości i tak Rogowska mocno zakoleguje się z synem profesora Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński). W 1667 odcinku "M jak miłość" sytuacja między Jaszewskim a Basią będzie tak fatalna, że nawet Artur (Robert Moskwa) wtrąci się w tę sytuację. Dawid zauważy, że rodzina Nieśpielaków ma zły wpływ na ukochaną, ale ostatecznie wyrwie Basię z rąk Antka. Zobacz ZDJĘCIA z 1667 odcinka "M jak miłość" i ZWIASTUN nowego sezonu.

"M jak miłość" odcinek 1667 po wakacjach - wtorek, 6.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1667 odcinku "M jak miłość" sytuacja w związku Basi i Dawida stanie się krytyczna. Rogowska będzie coraz bliżej Antka, a chłopak osiągnie cel. Od początku pojawienia się w Grabinie pokazywał zacięty charakterek. Zresztą nie ma co się dziwić, skoro jego ojcem jest Mariusz, który knuje w Grabinie spisek. Chce wybudować wielką klinikę okulistyczną, co może zagrozić terenom miejscowości i mieszkańcom. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) odkryje ohydne działania kolegi, a ten rzuci się na nią i zacznie całować! Niczego nieświadomy Artur w 1667 odcinku "M jak miłość" postanowi skupić się na szczęściu córki. To on sprowadzi Dawida do Grabiny, by ten zawalczył o Basię. Niestety chłopak ledwo podjedzie pod dom Mostowiaków, a zobaczy zbliżonych ku sobie Basię i Antka. Wpadnie w szał!

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Ula odkryje w 1667 odcinku jak ojciec zdobył majątek! Jakubczyk siedział w więzieniu, bo okradł milionera? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Dawid przyłapie Basię i Antka w 1667 odcinku "M jak miłość", ale i tak zawalczy o Rogowską

Chociaż Jaszewski w 1667 odcinku "M jak miłość" zobaczy Basię z Antkiem, co wzbudzi w nim zazdrość Rogowska natychmiast do udobrucha. Wyzna, że tylko z nim chce być i powie, że to właśnie o nim cały czas rozmawia z kolegą. Dawid nie będzie przekonani i może słusznie, bo Antek ma sporo z charakterku ojca. Też lubi namieszać i zakręcił się wokół Mostowiaków, którzy na początku obdarowali Nieśpielaków serdecznością i zaufaniem. Z czasem wyszło na jaw, że Mariusz i Antek nie są za bardzo szczerzy i tacy mili, jak mogłoby się to wydawać na początku.

Dawid w 1667 odcinku "M jak miłość" odzyska Basię. Nie pozwoli, by Nieśpielak stał im na drodze. Weźmie ją w ramiona i uzmysłowi sobie, że za dużo razem przeszli, by teraz rezygnować z tego uczucia. Znów się między nimi ułoży, a Antek z ojcem prawdopodobnie niedługo znikną z Grabiny, bo wyrządzą mieszkańcom i bliskim Mostowiaków zbyt wiele szkód.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Ula i Bartek swatkami Jagody i Tadeusza! Barbara i Modry polegną w 1667 odcinku, ale Lisieccy uratują sytuację?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze