M jak miłość po wakacjach. Marysia załatwi Nieśpielaka w 1667 odcinku! Opadnie mu szczęka kiedy ujawni historię spadku po Lucjanie - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Marysia załatwi Nieśpielaka w 1667 odcinku! Opadnie mu szczęka kiedy ujawni historię spadku po Lucjanie - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marysia załatwi Nieśpielaka w 1667 odcinku! Opadnie mu szczęka kiedy ujawni historię spadku po Lucjanie - ZDJĘCIA

2022-08-18 20:15

W 1667 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Marysia (Małgorzata Pieńkowska) sprytnie podpuści Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński), żeby raz na zawsze pozbyć się z profesora, który chce przejąć jej ziemię w Grabinę, działkę po zmarłym Lucjanie (śp. Witold Pyrkosz). Nieśpielak aż zaniemówi z wrażenia, kiedy w 1667 odcinku "M jak miłość" usłyszy od wzburzonej Rogowskiej, że nigdy mu nie sprzeda spuścizny po ojcu. Ujawni też historię spadku, który dostała po śmierci Lucjana, sadu Mostowiaków założonego przez dziadka Teodora. Poznaj szczegóły ostatecznej rozgrywki z Nieśpielakiem i zobacz ZWIASTUN nowego sezonu "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1667 po wakacjach - wtorek, 6.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Przebiegłość Marysi w 1667 odcinku "M jak miłość" po wakacjach wyprzedzi spryt Nieśpielaka, który od tygodni zadręcza Rogowską, bo chce kupić od niej działkę po Lucjanie! Ta ziemia sąsiaduje z budową kliniki okulistycznej profesora, którą przekrętem chce dokończyć, dzieli wykupione przez Nieśpielaka tereny, przez co lekarz nie może wyciąć w całości okolicznych drzew z otuliny parku krajobrazowego. Zagrożony jest także sad Lucjana, który przed laty założył jego ojciec Teodor Mostowiak! Ponieważ Nieśpielak stanie się coraz bardziej nachalny, Marysia w 1667 odcinku "M jak miłość" pokaże mu, gdzie jego miejsce.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Ula odkryje w 1667 odcinku jak ojciec zdobył majątek! Jakubczyk siedział w więzieniu, bo okradł milionera? - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN 1666 odcinka po wakacjach. Tragedia u Izy i Marcina, Aleksandra okradziona! Zaręczyny Kasi i Jakuba

W tym celu w 1667 odcinku "M jak miłość" Rogowska zgodzi się na spacer z Nieśpielakiem po działce, którą ten tak usilnie chce przejąć. Za wszelką cenę będzie chciał wybudować prywatną klinikę w Grabinie, kosztem zniszczenia sadów i parku!  - Mam wrażenie, że ten projekt wszystko zdominował, całe twoje życie... - stwierdzi Marysi, która nie da się już nabrać na sztuczki Nieśpielaka. - To prawda. Tak, ta inwestycja jest dla mnie bardzo ważna i to pod różnymi względami - przyzna profesor, cytowany przez swiatseriali.interia.pl.

Sprawdź też: Grał Kubę w M jak miłość, a po latach Przemysław Cypryański będzie walczył o Adrianę Kalską w zupełnie nowej roli - ZDJĘCIA, WIDEO

Marysia w 1667 odcinku "M jak miłość" podpuści Nieśpielaka, żeby przyznał co knuje

Marysia w 1667 odcinku "M jak miłość" po wakacjach będzie chciała wiedzieć dlaczego Nieśpielak tak bardzo chce kupić jej działkę, choć wiele razy zapowiadała, że ta ziemia nie jest na sprzedaż. Jak podaje swiatseriali.interia.pl tak podpuści profesora, by przyznał się o co mu chodzi, co knuje i czy plotki o przekręcie z budową, które krążą po Grabinie są prawdą. - W biznesie wszystko jest na sprzedaż, to tylko kwestia ceny. A ja mogę ci zagwarantować naprawdę korzystną ofertę... wielokrotnie przekraczającą wartość tej działki. W interesach trzeba kierować się nie emocjami, a obiektywną oceną sytuacji... - stwierdzi Nieśpielak.

"M jak miłość" odcinek 1667 - nieznana historia sadu Lucjana i dziadka Teodora

- Przykro mi, ale nie. I to jest moja ostateczna decyzja - odpowie twardo Rogowska i żeby w 1667 odcinku "M jak miłość" wyjaśnić mu dlaczego za żadne pieniądze nie pozbędzie się spadku po Lucjanie, zabierze go do sadu Mostowiaków. Tam ujawni nieznaną historię sadu Lucjana, spadku po ojcu i dziadku.

- Najstarszą część tego sadu posadził jeszcze mój dziadek Teodor, ojciec mojego taty, Lucjana. Pewnie wiesz, że większość miejscowych sadowników przeszła na ekologiczne uprawy i dzięki temu w ogóle utrzymali się na rynku? - rzuci do Nieśpielaka. Po chwili w 1667 odcinku "M jak miłość" przystąpi do ataku.

- Ta cała wasza inwestycja będzie prawie dwa razy większa niż zakładał pierwotny projekt. Wiem, że chcecie wejść w otulinę parku krajobrazowego, wycinać drzewa, likwidować sady! Moja działka dzieli wykupione przez was tereny i dlatego jej nie sprzedam. Za żadne pieniądze nie przyłożę ręki do takiej dewastacji. Dla mnie to obiektywna ocena sytuacji. A jak ty uważasz? - doda złośliwie Marysia, a Nieśpielakowi w 1667 odcinku "M jak miłość" aż opadnie szczęka z wrażenia.

Pocałunek Marysi i Nieśpielaka w 1667 odcinku "M jak miłość"

Tak Marysia załatwi Nieśpielaka w 1667 odcinku "M jak miłość"! Zanim jednak profesor zrozumie, że nie zdobędzie ziemi Rogowskiej postanowi ostatni raz zbliżyć się do żony Artura (Robert Moskwa). Nagle zacznie ją całować, ale nachalny pocałunek spotka się z gwałtowną reakcją Marysi, która uderzy go w twarz.

Budowa kliniki Nieśpielaka wstrzymana w 1667 odcinku "M jak miłość"

Później w 1667 odcinku "M jak miłość" Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) zawiadomi Rogowskich, że budowa kliniki Nieśpielaka jest wstrzymana. Wszystko za sprawą wójta, który został aresztowany i oskarżony o wzięcie łapówki w zamian za zgodę na inwestycję, która może mieć niekorzystny wpływ na okolicę!

Najnowsze