M jak miłość po wakacjach. Ula i Bartek swatkami Jagody i Tadeusza! Barbara i Modry polegną w 1667 odcinku, ale Lisieccy uratują sytuację?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Ula i Bartek swatkami Jagody i Tadeusza! Barbara i Modry polegną w 1667 odcinku, ale Lisieccy uratują sytuację?

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ula i Bartek swatkami Jagody i Tadeusza! Barbara i Modry polegną w 1667 odcinku, ale Lisieccy uratują sytuację?

2022-08-19 11:50

W 1667 odcinku „M jak miłość” po wakacjach (emisja we wtorek, 6.09.2022 o 20.55 w TVP2) bliscy spróbują połączyć ze sobą Jagodę (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski)! To Józek (Stefan Friedmann) i Barbara (Teresa Lipowska) jako pierwsi zauważą, że byliby oni idealną parą, dlatego wpadną na pomysł jak ich do siebie zbliżyć! Modry zatrudni firmę Kiemlicza do renowacji swojego ogrodu, ale kolejne spotkanie Jagody i Tadeusza skończy się fiaskiem! Wtedy w 1667 odcinku „M jak miłość” sprawy w swoje ręce postanowią wziąć Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński), którzy również podejmą próbę ich pogodzenia, licząc na to, że narodzi się między nimi uczucie! Czy Lisieckim uda się ich wyswatać?

"M jak miłość" odcinek 1667 po wakacjach - wtorek, 6.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1667 odcinku „M jak miłość” najbliżsi spróbują zeswatać ze sobą Jagodę i Tadeusza, których stosunki do tej pory nie układały się najlepiej! Siostrzenica Modrego wyśmiewała się z wagi Kiemlicza i traktowała go niczym worek treningowy, na którym wyżywała się za swoją kryminalną przeszłość. To na nim odreagowała osobiste niepowodzenia, gdy dowiedziała się, że szukają jej ludzie z mafii, a Irma (Anna Jarosik) już dłużej nie chce jej kryć bez odpowiedniej zapłaty! Sadownik miał dość takiego traktowania i zapowiedział, że jego noga już nigdy więcej niepostanie w sklepie Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), przez co Jagoda zrozumiała, że przegięła! Siostrzenica Modrego próbowała udobruchać Tadeusza i nawet upiekła mu ciasto na przeprosiny, ale i to skończyło się straszliwą kłótnią, dlatego w 1667 odcinku „M jak miłość” do akcji jako pierwsi wkroczą Barbara i Modry!

Patrz też: Grał Łukasza w M jak miłość i zniknął! Franciszek Przybylski zmienił się nie do poznania, ale nie zapomniał o Mostowiakach – ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN 1666 odcinka po wakacjach. Tragedia u Izy i Marcina, Aleksandra okradziona! Zaręczyny Kasi i Jakuba

Modry skorzysta z usług firmy Kiemlicza w 1667 odcinku „M jak miłość”, aby pogodzić Jagodę z Tadeuszem!

W 1667 odcinku „M jak miłość” Józek i Barbara dojdą do wniosku, że Jagoda i Tadeusz są dla siebie stworzeni, tylko trzeba im w tym pomóc. Seniorzy zgodzą się, że powinni spędzić oni ze sobą więcej czasu, dlatego Modry zdecyduje się powierzyć renowację swojego ogrodu firmie Kiemlicza, aby w ten sposób zbliżyć go do Jagody! Niestety w 1667 odcinku „M jak miłość” między Jagodą i Tadeuszem już na wstępie dojdzie do kolejnej awantury, gdyż siostrzenica Modrego po raz kolejny zacznie obrażać Kiemlicza, a nawet wyśmiewać jego kompetencje, czym szybko wyprowadzi go z równowagi! Ich przepychanki nie ujdą uwadze Uli, która wedle zasady kto się lubi ten się czubi również uzna, że Jagoda i Tadeusz byliby idealną parą i postanowi ratować sytuację!

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach. Olek odbierze dramatyczny telefon od matki w 1666 odcinku! Od niego będzie zależało życie Aleksandry – ZWIASTUN

Ula i Bartek spróbują połączyć Jagodę i Tadeusza w 1667 odcinku „M jak miłość”!

W 1667 odcinku „M jak miłość” Ula i Bartek przejmą pałeczkę od Barbary i Józka i tym razem to oni spróbują zeswatać ze sobą Jagodę i Tadeusza! Lisieccy zaproszą ich na wspólny obiad do domu Mostowiaków, licząc na to, że skłóceni znajomi w końcu wyjaśnią sobie wszelkie niedomówienia i złapią wspólny język! Co więcej, w 1667 odcinku „M jak miłość” Ula i Bartek zrobią wszystko, aby między Jagodą i Tadeuszem narodziło się uczucie, a Tadeusz wreszcie zapomniał o zawodzie miłosnym, jaki przeżył u boku Oli (Justyna Karłowska), która ostatecznie wybrała swojego męża Darka (Paweł Paprocki)! Czy im się to uda? Przekonamy się już niebawem!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach. Olewicz podpuści Karskiego, aby oświadczył się Kasi w 1666 odcinku! Marcinowi to się nie spodoba - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze