M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Daniel dorwie syna Ewy za śmierć swojej córki? Chory plan sąsiada Mostowiaków wymknie się spod kontroli

2023-08-24 11:28

Daniel (Paweł Prokopczuk) oszaleje z żądzy zemsty na Ewie Kalinowskiej (Anna Kerth). Zachowanie sąsiada Mostowiaków wymknie się spod kontroli w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, bo mężczyzna przekaże kolejne szokujące pomysły, na "wyrównanie rachunków" z lekarką. W 1739 odcinku "M jak miłość" Daniel wspomni Mai (Ewa Tucholska) o tym, że pomyślał o dorwaniu niewinnego Wojtka (Aleksander Szeląg), chłopaka Basi Rogowskiej (Karina Woźniak), który w ogóle nie odpowiada za błędy matki. Plany Daniela staną się coraz bardziej groźne i niepokojące. Ktoś go powstrzyma?

"M jak miłość" odcinek 1739 po wakacjach - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Daniel zacznie realnie zagrażać bezpieczeństwu Ewy. W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023 okaże się, że mężczyzna ani myśli zrezygnować z zemsty na lekarce. Przypomnijmy, że Ewa popełniła błąd w leczeniu 2-letniej córki Daniela, doszło do śmierci dziecka, a on nie pogodził się ze stratą dziewczynki. Uważa, że Kalinowska musi ponieść surową karę, dlatego zacznie coraz bardziej ją zastraszać i prześladować. Sytuacja była mało kolorowa już w poprzednich odcinkach "M jak miłość", kiedy to Ewa zaczęła bać się na każdym kroku. Zauważyli to Rogowscy, który przekonają Kalinowską do złożenia zeznań na policji. Tak też się stanie, bo już w 1736 odcinku "M jak miłość" lekarka pokaże Staszkowi podejrzane wiadomości od zastrzeżonego numeru. 

Sytuacja rozwinie się dopiero w 1739 odcinku "M jak miłość", kiedy to Daniel włamie się do domu kobiety. Kalinowska to też zgłosi na policję, ale funkcjonariusze nie bardzo jej pomogą. Kobieta zwierzy się Marysi, że przed laty popełniła błąd lekarski, zmarła pewna dziewczynka i teraz nie może żyć spokojnie. Daniel nie poprzestanie jednak na tych działaniach.

Sąsiad Mostowiaków skrzywdzi syna Ewy w 1739 odcinku "M jak miłość"?

Tylko Maja będzie wiedziała o chorych zapędach sąsiada. Przyjaciółka Marysi zdobędzie zaufanie Daniela, a w 1739 odcinku "M jak miłość" mężczyzna wspomni jej, że pomyślał o "wyrafinowanej" zemście na Ewie. Chodziłoby o dorwanie jej syna, chłopaka Basi. Skoro Ewa przyczyniła się do śmierci jego dziecka, on zrobiłby krzywdę jej synowi. Jakoś nie pomyśli, że Wojtek w ogóle nie jest winny całej sytuacji, wręcz kłóci się z matką o jej niektóre zachowania i bycie wredną, a Daniel i tak pomyśli o dorwaniu chłopaka. Maja prawdopodobnie spróbuje wybić mu ten pomysł z głowy, ale widać będzie, że mężczyzna nie chce popuścić. Jeśli ktoś w porę nie zareaguje, w Grabinie może dość do prawdziwej tragedii. Zachowanie Daniela zdecydowanie wymknie się spod jakiejkolwiek kontroli. 

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Najnowsze