M jak miłość po wakacjach 2022. Julia urodzi sama bez Budzyńskiego i nie wiadomo co się stanie z dzieckiem Andrzeja!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2022. Julia urodzi sama bez Budzyńskiego i nie wiadomo co się stanie z dzieckiem Andrzeja!

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach 2022. Julia urodzi sama bez Budzyńskiego i nie wiadomo co się stanie z dzieckiem Andrzeja!

W "M jak miłość" po wakacjach 2022 pewne jest, że Julia (Marta Chodorowska) urodzi dziecko, najprawdopodobniej Andrzeja (Krystian Wieczorek). Ale nie wiadomo, co się stanie z dzieckiem Budzyńskiego! Julia trafi do szpitala bez towarzystwa kochanka i tajemnicą pozostaje, jak przebiegnie poród, a co najważniejsze, jakie decyzje podejmie matka na temat dziecka. Jakiś czas temu Marta Chodorowska żartowała sobie z błogosławionego stanu swojej bohaterki i pokazywała, jak z "ciążowym brzuchem" wraca na plan "M jak miłość" po całonocnej imprezie. Co tak naprawdę zrobi Julia z dzieckiem Andrzeja w nowym sezonie?

"M jak miłość" po wakacjach 2022. Co zrobi Julia z dzieckiem Andrzeja? 

Poród Julii w "M jak miłość" będzie zaskakującym wydarzeniem. Malicka wyląduje w szpitalu sama, a przy jej łóżku nie będzie czuwał czuły kochanek. Zamiast Andrzeja pojawi się tam jej przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau) i to ona będzie przy Julii w najważniejszej chwili. Czy to one zadecydują o losie dziecka Budzyńskiego?

Jakiś czas temu na planie "M jak miłość" Marta Chodorowska żartowała sobie ze stanu swojej bohaterki. Oczywiście z niezastąpioną Sylwią u boku pokazywała jak wracają z imprezy o 7 rano, a ona już "z brzuchem". Wówczas nie wróżyło to czułego macierzyństwa Julii. Czy aktualny brak informacji o stanie zdrowia i dalszych losach dziecka podpowiadają, co się z nim stanie? 

Nie przegap: Wielkie święto Barbary z M jak miłość. Wiemy dlaczego Teresa Lipowska na 85. urodziny nie zaprosi nikogo z ekipy serialu - ZDJĘCIA

Sylwia w "M jak miłość" jest bardzo oddana Julii, jednak trudno uznać, aby przyjaciółki wymyśliły razem cokolwiek dobrego, To Sylwia podjudzała Malicką, aby zdobyła Andrzeja za wszelką cenę i ona "zadanie" wykonała. Aż strach się bać, co one wykombinują na temat losów noworodka, kiedy Budzyńskiego przy nich zabraknie...

Czy Julia w "M jak miłość" wychowa dziecko sama, czy raczej "stanie na głowie", aby towarzyszył jej w tym Andrzej? A może Budzyński jednak zawalczy o Magdę (Anna Mucha) za wszelką cenę i wtedy dziecko przestanie być już dla Julii ważne? Czy w takim przypadku odda je do adopcji? A może wmówi mężowi, że to jego? Przekonamy się w nowym sezonie po wakacjach 2022.  

Zobacz też: M jak miłość. Koniec Patrycji i Łukasza w nowym sezonie?! Nie pokazują Wojciechowskiego, a Argasińska prosi o wielką miłość - ZDJĘCIA

M jak miłość. Budzyński dał się zrobić jak dziecko! Julia go usidli, ale wyląduje w szpitalu
Najnowsze