M jak miłość po wakacjach 2022. Jedna wiadomość z Australii zmieni życie Uli! Razem z Bartkiem wylecą do Marka?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach 2022. Jedna wiadomość z Australii zmieni życie Uli! Razem z Bartkiem wylecą do Marka?

M jak miłość po wakacjach 2022. Jedna wiadomość z Australii zmieni życie Uli! Razem z Bartkiem wylecą do Marka?

2022-06-12 10:43

Ula (Iga Krefft) nie będzie miała lekko w nadchodzącym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022. Dobita śmiercią Jakubczyka (Michał Breitenwald), Marzenki (Olga i Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) nie odpocznie od szokujących wydarzeń. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Lisiecka dostanie tajemniczą wiadomość z Australii, ale o dziwno nadawcą nie będzie ojciec Marek (Kacper Kuszewski), który od lat żyje za granicą. Ula zacznie odkrywać prawdę o kimś bliskim, ale nie spodziewa się, że sprawy potoczą się same.

Ula dostanie wiadomość z Australii, ale nadawcą nie będzie Marek! Co zrobi Lisiecka w nowym sezonie "M jak miłość"?

Wydawałoby się, że Uli w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 przydałoby się trochę spokoju, ale los nie okaże się łaskawy. Lisiecka wpadnie w problemy, które rozpoczęły się już w minionym sezonie "M jak miłość". Wszystko przez śmierć Jakubczyka i aferę spadkową. Podły sąsiad Horbaczewski (Zbigniew Jaremko) ukradł testament zmarłego i manipuluje Ulą, by ta uwierzyła, że ojciec był biedakiem i pozostawił długi. Prawda jest taka, że Bronek posiadał cenny skarb, który należy się córce, ale ona jeszcze o tym nie wie.

Zamieszanie wokół spadku spędzi sen z powiek Lisieckiej, ale nie tylko to będzie niemałym szokiem w jej życiu. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 Ulę zaskoczą wieści wprost z Australii, gdzie żyje m.in. jej ojciec Marek z Ewą (Dominika Kluźniak). Mostowiakowie rzadko o nich wspominają, ale przecież to nie jedyny przypadek, kiedy ktoś zniknął za granicą. Sama Ula przebywała jakiś czas w Australii, gdzie narobiła głupot i przez to straciła siedlisko, które teraz należy do Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Budzyński).

Przeczytaj: M jak miłość. Chory zakład zaważy na życiu Andrzeja w nowym sezonie. Budzyński straci nie tylko Magdę i ciężarną kochankę Julię - WIDEO

Wieści z Australii dotrą do Uli dopiero w nadchodzącym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022. Odezwie się do niej Natalka (Marcjanna Lelek), która bardzo dawno nie zawitała do Grabiny. Ostatni raz siostra Uli odwiedziła Barbarę (Teresa Lipowska) i rodzinny dom w 1538 odcinku "M jak miłość", a nie pokazuje się m.in. dlatego, że doznała wielkiej krzywdy ze strony Franka (Piotr Nerlewski), który wrócił do swojej poprzedniej partnerki Justyny (Olga Kalicka). Okazuje się, że Natalka znajdzie szczęście w ramionach kogoś innego! 

Przeczytaj: M jak miłość. Bartek będzie blisko chorej Magdy w nowym sezonie! To wyznanie Arkadiusza Smoleńskiego mówi wszystko – WIDEO, ZDJĘCIA

Wkrótce w "M jak miłość" Ula otrzyma wiadomość od siostry, która zmieni wszystko! Jak podaje portal światseriali.pl Lisiecka otrzyma smsa od Natalki, ale nie treść będzie w tym przypadku najważniejsza. Ula zauważy awatar, gdzie na zdjęciu siostra zapozuje nie z Frankiem czy innym mężczyzną, a drugą kobietą! Ukochana Bartka spostrzeże, że Natalka przytula bliską jej sercu dziewczynę i od razu pomyśli, że coś jest na rzeczy. Wszystko wskazuje na to, że Natalka wróci do Grabiny w nowym sezonie "M jak miłość" z nową partnerką, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ. 

Ula wyjedzie do siostry, by odkryć prawdę o jej nowym związku z kobietą? Raczej się na to nie zapowiada, a Lisiecka zostanie na miejscu, by wreszcie zająć się sprawą spadku po zmarłym ojcu. Myśl o Natalce lesbijce zasieje w niej ciekawość, ale wszystkie informacje pojawią się w swoim czasie. 

Dramat na planie M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów się skarży w jakich warunkach muszą pracować
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze