M jak miłość po wakacjach 2021. Agnieszka już nie wróci do serialu?! Fani są załamani, że pojawiła się tylko na chwilę - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Agnieszka już nie wróci do serialu?! Fani są załamani, że pojawiła się tylko na chwilę - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Agnieszka już nie wróci do serialu?! Fani są załamani, że pojawiła się tylko na chwilę - ZDJĘCIA

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021 możemy już nie zobaczyć prokurator Agnieszki Olszewskiej! Dawna kochanka Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel) pojawiła się na chwilę w związku z zabójstwem w nowym, "nawiedzonym" domu Kamila. Gryc (Marcin Bosak) natychmiast zaczął panią piękną prokurator uwodzić, ale wygląda na to, że dała mu kosza na dłużej. Może nawet na zawsze! Agnieszka wróciła w 1593 odcinku "M jak miłość", ale zostawiła w Szczecinie córkę Helenkę i spieszyła się do niej na samolot. Czy obawy fanów, że Magdalena Walach ma inne zajęcia, jak choćby rola Mani w innym hicie TVP, "Stulecie Winnych" potwierdzą się i nie zobaczymy już Agnieszki w nowych odcinkach po wakacjach 2021? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie kogo kochała, jak zmieniała się Agnieszka w "M jak miłość" - GALERIA ZDJĘĆ!

M jak miłość po wakacjach 2021 bez Agnieszki Olszewskiej? Fani twierdzą, że Walach już nie wróci do serialu!

W 1593 odcinku "M jak miłość" na ekranie po długich miesiącach nieobecności w serialu znów pojawiła się Agnieszka! Fani byli szczęśliwi - piękna pani prokurator jest jedną z ulubienic widzów serialu, więc powstała nadzieja, że wróci na dłużej. Agnieszka znów okazała się bardzo ważną postacią w "M jak miłość" - to ona prowadziła sprawę morderstwa właściciela nowego domu Kamila i kiedy zaczął ją o to wypytywać, zgodziła się ujawnić mu związaną z tym tajemnicę! Kamil był pod wielkim urokiem pięknej prokurator Olszewskiej, więc nie tylko z wdzięczności zaczął ją uwodzić i zapraszać na kawy, obiady i kolacje... Ale to spotkanie nie trwało długo, Kamil dostał od niej kosza, bo Agnieszka już spieszyła się na samolot. Czy to prawda, że po wakacjach 2021 już jej nie zobaczymy?

Agnieszka odeszła z "M jak miłość" po rozstaniu z Olkiem, który przeżywał wielki dramat w związku z zabójstwem psychola Artura (Tomasz Ciachorowski). Chodakowski był wówczas w tragicznym stanie psychicznym - dręczyło go poczucie winy i nieuchronności kary, która faktycznie nastąpiła. Olek zresztą był jeszcze wówczas w fazie posiadania kilku kochanek na raz, więc próbował żonglować miedzy piękną Olszewską i uroczą Agą (Ina Sobala). Dopiero przy Anecie (Ilona Janyst) Olek zmienił się i osiadł przy boku swojej oddanej żony. Na pewno zmienił go też pobyt w więzieniu. Agnieszka ostatecznie miała dość problemów sercowych i podejrzeń Anety, że pojawia się tylko po to, aby odebrać jej męża i zdecydowała się zniknąć z życia Olka i jego rodziny. W tym celu wyjechała na stałe z Helenką do Szczecina.

W 1593 odcinku serialu pojawiła się, że jednak wróci na dłużej i po wakacjach 2021 zobaczymy ją znów w Warszawie, tym razem w życiu Gryca! Ale wygląda na to, że nic z tego. Walach czasem pojawia się na ekranie "M jak miłość", ale na krótko - zaznacza swoją obecność, budzi zazdrość kobiet, aktualnie zakochanych w zauroczonych nią mężczyznach i znika. Czy tak będzie tym razem? Fani są przekonani, że tak!

Zobacz też: Koniec M jak miłość. Tragedia u Zduńskich! Kinga wezwie pomoc, ale będzie już za późno. Nie uratuje Piotrka! - ZWIASTUN

Koniec M jak miłość. Duch Lucjana w finale sezonu w 1594 odcinku! Takich scen w serialu jeszcze nie było
M jak miłość, odc. 1593: Agnieszka (Magdalena Walach), Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: vod tvp

Zdaniem części wiernych widzów Agnieszka to postać, dla której w ogóle warto oglądać "M jak miłość"! Ale zanosi się na to że rudowłosa piękność faktycznie będzie czasem pojawiać się tylko na krótką chwilę, rozpalając płomień nadziei w sercach fanów i szybko go gasząc...  

- Czekam na Agę Olszewską. Chyba jest jedyną osobą która mogłaby jeszcze ożywić ten serial!

- Też czekam ale Pani Walach raczej nie wróci. Jest jej dobrze w Stulecie Winnych. Rola sztos.????❤️❤️❤️??

- Szkoda, ale racja Mania Winna wymiata.

-  Dokładnie ? od zniknięcia Pani prokurator nie oglądałam już tego serialu. Do momentu, gdy przeczytałam, że ma się pojawić w odcinku. Więc odpaliłam od razu VOD po takiej długiej przerwie. ? Szkoda, że tak krótko, no ale lepsze coś niż nic ??

- W końcu Madzia Walach ?? mam nadzieję, że tym razem powróci z świetnie dobranym wątkiem. Z takim jakim pojawiła się w tym serialu. Taka wspaniała aktora ?

- Pełna uroku ,zawsze wspaniała, czy to w Teatrze ,czy na ekranie.?

Co ciekawe, zacytowane komentarze fanów pojawiły się na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pod zdjęciem... pustego bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) po rewolucji Franki (Dominika Kachlik)! Jak widać fani tęsknią za Agnieszką, ale nie mają nadziei na jej powrót w nowych odcinkach serialu. Na pocieszenie czekają na 4 sezon "Stulecia Winnych", w którego obsadzie Walach na pewno pojawi się w woli Mani - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ.  

Jak dotąd produkcja "M jak miłość" jak i sama Magdalena Walach nie wypowiedziały się na temat powrotu postaci Agnieszki Olszewskiej w nowych odcinkach po wakacjach 2021. O nowych informacjach na ten temat będziemy informowali na bieżąco. 

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Barbara przeżyje największy koszmar swojego życia! Będzie musiała wybierać między szczęściem jednego wnuka a życiem drugiego - ZWIASTUN 

M jak miłość, odc. 1593: Agnieszka (Magdalena Walach)

i

Autor: vod tvp
M jak miłość, odc. 1510: Agnieszka (Magdalena Walach), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1498: Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1498: Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska)
M jak miłość odc. 1399. Michał Ostrowski (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1399. Michał Ostrowski (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odc. 1415. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1415. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość, odc. 1441. Agnieszka (Magdalena Walach), Olek (Maurycy Popiel)

i

Autor: MTL Maxflim M jak miłość, odc. 1441. Agnieszka (Magdalena Walach), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1137. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk) - kwiecień 2015

i

Autor: MTL Maxfilm Agnieszka (Magdalena Walach) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) w łóżku - kwiecień 2015
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze