M jak miłość po wakacjach 2020. Rewolucja w barze Otara. Ojciec Katii wyrzuci byłą prostytutkę Sandrę?

2020-07-29 13:29 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Rewolucja w barze Otara. Ojciec Katii wyrzuci byłą prostytutkę Sandrę?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Rewolucja w barze Otara. Ojciec Katii wyrzuci byłą prostytutkę Sandrę?

W 1523 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2020 nastąpi rewolucja w barze Otara (David Gamtsemlidze)! Sandra (Anna Oberc) zacznie drżeć o swoją posadę. Gruzin w nowych odcinkach "M jak miłość" zatrudni nową kelnerkę. Marcelina, w którą wcieli się Weronika Walenciak, to młoda i śliczna dziewczyna, która z pewnością zachęci klientów do częstszych odwiedzin w restauracji. Czy wygryzie Sandrę i stanie się nową ulubienicą Otara?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1523 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2020 do baru Otara dołączy Marcelina! Zagra ją Weronika Walenciak, modelka i aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z roli Weroniki Wińskiej w "Klanie". Młoda i atrakcyjna dziewczyna zostanie kelnerką w Gruzińskiej restauracji, czym zagrozi Sandrze! Była prostytutka do tej pory była ulubienicą szefa. Czy po wakacjach 2020 to się zmieni?

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Katia wróci z Gruzji odmieniona! Ucieknie od bandyty Igora, który się nad nią znęcał

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Miłej niedzieli kochani! 🥰 . . . . . . . Post udostępniony przez Weronika NIKA Walenciak (@weronika.walenciak)

W "M jak miłość" Sandra postanowiła rzucić pracę w klubie go-go ze względu na syna. Udało jej się zyskać posadę u Otara i od tamtej pory sprawuje się bezbłędnie. Tradycyjny Gruzin nawet zaakceptował to, że jego kelnerka niegdyś zarabiała na życie sprzedając swoje ciało. Wykorzystywał jej atuty do wabienia klientów. 

Teraz młoda i piękna Marcelina może ją wygryźć! Śliczna blondynka stanie się konkurencją dla Sandry i niewykluczone, że doprowadzi do zwolnienia dziewczyny. Na razie jednak Anna Oberc pojawia się na planie serialu "M jak miłość" i wciąż widać ją w otoczeniu restauracji i w towarzystwie Otara. Może dziewczyny zostaną najlepszymi przyjaciółkami, tak jak wcześniej Aga (Ina Sobala) i Julka (Joanna Kuberska) w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek)? Jest kilka możliwości. Na razie nie wiadomo za wiele o nowej bohaterce "M jak miłość". Marcelinę poznamy lepiej dopiero w nowych odcinkach serialu po wakacjach 2020.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Agata i Sandra zjednoczą się przeciwko Wernerowi. Dadzą mu niezłą nauczkę!

Najnowsze