M jak miłość po wakacjach 2020. Agata i Sandra zjednoczą się przeciwko Wernerowi. Dadzą mu niezłą nauczkę!

2020-06-30 12:33 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Agata i Sandra zjednoczą się przeciwko Wernerowi. Dadzą mu niezłą nauczkę!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Agata i Sandra zjednoczą się przeciwko Wernerowi. Dadzą mu niezłą nauczkę!

W nowych odcinkach serialu "M jak miłość" po wakacjach 2020 Agata (Katarzyna Kwiatkowska) i Sandra (Anna Oberc) dadzą popalić Wernerowi (Jacek Kopczyński)! Adam lata z kwiatka na kwiatek i wcale się tego nie wstydzi. W nowych odcinkach "M jak miłość" spróbuje na nowo zaskarbić sobie sympatię obu kochanek, ale jednocześnie nie ustanie w innych miłosnych podbojach! Bohaterki "M jak miłość" szybko zorientują się, w co pogrywa sobie prawnik. Sprawdź, jaki los Agata i Sandra zgotują Wernerowi.

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

W nowych odcinkach serialu "M jak miłość" Werner gorzko pożałuje, że zdradził Agatę z Sandrą! Po wakacjach 2020 Adam zostanie zupełnie sam. Po tym, jak w ubiegłym sezonie "M jak miłość" prawnik zaczął umawiać się z Agatą, wydawało się, że nareszcie znalazł tą jedyną. Niestety, Rogowska nie chciała spełnić największego marzenia kochanka i powiedziała mu wprost, że nie urodzi mu dziecka. Adam zdawał się to akceptować, jednak nie przestał naciskać. W międzyczasie spotykał się z Sandrą, z którą Agata przyłapała go na pocałunkach. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka wybaczy Ali, że wrobiła ją w narkotyki. Szokujące sceny w bistro Kingi - WIDEO

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 Werner spróbuje odzyskać Rogowską, jednak ta odeśle go z kwitkiem. Sandra postąpi solidarnie z drugą dziewczyną kochanka, chociaż na początku będzie się nad nim litować i zgodzi się na kolejne spotkanie.

Bohaterowie wybiorą się na romantyczną kolację, a następnie na zakupy do galerii. Adam w "M jak miłość" zacznie nawet snuć plany na ich wspólną przyszłość... Sandra jednak zauważy, że mężczyzna wciąż rozgląda się za innymi kobietami, a w dodatku myśli o Agacie. Tak jak Agata, kelnerka każe prawnikowi dorosnąć! Dziewczyny nieźle go załatwią, zostawiając zupełnie samego.

Sprawdź też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski w fatalnym stanie przyszedł na plan M jak miłość! Co mu się stało? - ZDJĘCIE

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze