M jak miłość. Mikołaj Roznerski w fatalnym stanie przyszedł na plan M jak miłość! Co mu się stało? - ZDJĘCIE

2020-06-30 10:48 sz
M jak miłość. Mikołaj Roznerski w fatalnym stanie przyszedł na plan M jak miłość! Co mu się stało?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Mikołaj Roznerski w fatalnym stanie przyszedł na plan M jak miłość! Co mu się stało?

Mikołaj Roznerski pojawił się na planie "M jak miłość" w fatalnym stanie! Aktorzy "M jak miłość" wrócili do pracy po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Kręcą nowe odcinki pełną parą i na twarzy gwiazdora widać ogromne zmęczenie. To nie jedyny projekt, w którym Mikołaj Roznerski bierze udział. Co stało się z serialowym Marcinem? Czy aktor się przepracowuje? Sprawdź, co wydarzyło się na planie "M jak miłość".

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Mikołaj Roznerski wrócił do pracy na planie "M jak miłość"! Przez ostatnie miesiące wszystkie prace nad telewizyjnymi i kinowymi produkcjami zostały wstrzymane, więc kiedy tylko produkcje dostały zielone światło, wszyscy od razu rzucili się do pracy. Gwiazdor "M jak miłość" oprócz zdjęć na planie kultowej telenoweli, bierze też udział w kręceniu filmu "Asymetria". Od dłuższego czasu w jego relacjach pojawią się zdjęcia i nagrania ze zdjęć nocnych i porannych, a najnowsza fotka z planu "M jak miłość" pokazuje, że wytężona praca mocno odbija się na jego stanie.

Przeczytaj: Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2020 - ZDJĘCIA

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

We wtorek 30 czerwca Mikołaj Roznerski skończył zdjęcia do filmu "Asymetria" tuż przed czwartą nad ranem, a już o godzinie siódmej rano siedział w fotelu u makijażystki na planie "M jak miłość". Na twarzy aktora widać ogromne przemęczenia takim trybem pracy. Oczywiście zdolna ekipa odpowiadająca za wygląd gwiazd szybko zakryła wszystkie oznaki braku snu, jednak z pewnością serialowy Marcin będzie potrzebował sporo kawy, żeby wytrzymać kolejne kilka godzin intensywnego grania przed kamerą.

"Chłopaki gotowi do draki 👊🤓😁 A Wy jak tam dziś ?☺️" napisał Roznerski wstawiając zdjęcie ze swoim serialowym synkiem Szymkiem (Staś Szczypiński).

"Z mrocznych, nocnych podziemi metra z Asymetrii teraz czas na bycie tatą Marcinem... Ty to masz urozmaicone życie 👍😜😍 ciągle coś się dzieje... 😉" skomentował jeden z fanów. 

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Barbara rozpocznie śledztwo w sprawie psychopatki Oli. Sprawa trafi na komendę - ZDJĘCIA

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

M jak miłość. Marcin (Mikołaj Roznerski) na planie
Autor: INSTAGRAM M jak miłość. Marcin (Mikołaj Roznerski) na planie

Najnowsze