M jak miłość po wakacjach 2020. Psychol znów będzie dręczył Izę? Kolejny znak, że Ciachorowski naprawdę wróci! Czy Iza to przeżyje?

2020-07-04 15:53 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Psychol znów będzie dręczył Izę? Kolejny znak, że Ciachorowski naprawdę wróci! Czy Iza to przeżyje?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Psychol znów będzie dręczył Izę? Kolejny znak, że Ciachorowski naprawdę wróci! Czy Iza to przeżyje?

Coraz więcej sygnałów z planu "M jak miłość" wskazuje, że Artur (Tomasz Ciachorowski) naprawdę wróci na plan! I nie będzie to żadna odmiana Artura w dobrego brata bliźniaka, tylko kolejne wcielenie zła! Tym razem na oficjalnym profilu "M jak miłość" pojawiło się zdjęcie, na którym dawny Artur przeżywa jakieś mroczne udręki... Może to wakacyjna zabawa, ale coraz bardziej poważnie wygląda na to, że po wakacjach 2020 psychol znów będzie dręczył Izę (Adriana Kalska)!

M jak miłość po wakacjach 2020. Artur wróci dręczyć Izę? Czy kruchutka żona Marcina to przeżyje?

Na Instastory oficjalnego profilu "M jak miłość" pojawiło się stare zdjęcie Artura cierpiącego swoje męki za kratami psychiatryka. Czy to kolejny znak, że Artur w "nowym wcieleniu" naprawdę pojawi się w serialu po wakacjach 2020?

Niedawno tym pomysłem zabawiła się na swoim profilu na Instagramie serialowa Iza (Adriana Kalska). Gwiazda zasugerowała wyraźnie, że w "M jak miłość" po wakacjach 2020 może pojawić się brat bliźniak Artura. Kolejny znak, że Ciachorowski naprawdę wróci pojawił się na oficjalnym profilu na Instagramie "M jak miłość". Czy kolejny psychol o twarzy Ciachorowskiego będzie dręczył Izę? Jak kruchutka psychicznie żona Marcina to przeżyje... 

Przypomnijmy - zdjęcie Artura z odcinka 1391 "M jak miłość", opublikowane na oficjalnym profilu serialu,na Instagramie przypomina czas, kiedy psychol trafił do więzienia i tam też napisał przesłanie dla Izy : "Nic nas nigdy rozdzieli". Być może w takim właśnie miejscu będziemy szukać jego brata bliźniaka po wakacjach 2020, który przejmie po bracie misję zemsty i plan odebrania Izy Marcinowi (Mikołaj Roznerski)?

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

M jak miłość: Artur (Tomasz Ciachorowski)
Autor: Instagram
M jak miłość odcinek 1415, Iza (Adriana Kalska) czyta liścik od Artura (Tomasz Ciachorowski)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1415, Iza (Adriana Kalska) czyta liścik od Artura (Tomasz Ciachorowski)

Okazuje się, że nie tylko zaprzyjaźnione gwiazdy Roznerski i Kalska tęsknią za prywatnie uroczym Ciachorowskim. Coś w tych żartach instagramowych aktorów może być więcej, skoro do wspomnień o psychopacie dołączył się oficjalny profil m"M jak miłość"... 

W podpisie pod starym zdjęciem psychola Artura za kratami napisano: - Kiepski dzień. Wspomnienia, 12 października 2018. Czy to może oznaczać, że scenarzyści już pracują nad pomysłem powrotu Ciachorowskiego na plan? Jeżeli tak, zdjęcie z profilu "M jak miłość" wskazuje na to, że nie możemy się spodziewać żadnego bliźniaka "anioła", tylko raczej "powtórkę z szaleństwa". Jedno jest pewne - pojawienie się po wakacjach 2020 psychola o twarzy Ciachorowskiego byłoby kolejnym pasmem udręk dla Izy!  

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek weźmie Kingę w sadzie Lucjana Mostowiaka? Szokujące ZDJĘCIA z planu!

Najnowsze