M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek weźmie Kingę w sadzie Lucjana Mostowiaka? Szokujące ZDJĘCIA z planu!

2020-07-06 7:42 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek weźmie Kingę w sadzie Lucjana Mostowiaka? Szokujące zdjęcia z planu!
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek weźmie Kingę w sadzie Lucjana Mostowiaka? Szokujące zdjęcia z planu!

W "M jak miłość" coraz bardziej zanosi się na to, że kryzys u Zduńskich zakończy się... wybuchem namiętności! Czy Piotrek (Marcin Mroczek) weźmie Kingę (Katarzyna Cichopek) w sadzie Lucjana Mostowiaka (Witold Pyrkosz)? Marcin Mroczek opublikował na swoim profilu na Instagramie szokujące zdjęcia, na których wyraźnie widać, że małżonkowie nieźle zaszaleją w sadzie Lucjana! Czy gorący seks zakończy rodzinny dramat Zduńskich w "M jak miłość" przekonamy się zaraz po wakacjach 2020!

M jak miłość po wakacjach 2020. Namiętna randka Piotrka z Kingą zakończy wojnę Zduńskich? Szokujące ZDJĘCIA!

Piotrek po wakacjach 2020 pojedzie za Kingą do Grabiny, kiedy ta ucieknie od awantur i wywiezie dzieci do babci w "M jak miłość". Czyżby to był moment, w którym Piotrek otrząśnie się z zauroczenia seksowną Kamilą (Ana Gorajska) i popędzi jeszcze raz zdobyć żonę?

Takie szokujące informacje można zobaczyć na zdjęciach opublikowanych na profilu Katarzyny Cichopek na Instagramie. Piotrek wręcz pisze pod jednym ze zdjęć, że zaprasza Kingę na randkę do sadu Lucjana po wakacjach 2020! Czy tam właśnie zobaczymy w "M jak miłość" namiętny seks na zgodę Zduńskich?

M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga wywiezie dzieci do Mostowiaków do Grabiny! Lenka i Misiek we łzach - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

M jak miłość: Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: Instagram

Piotrek z "M jak miłość" mówi na wideo, opublikowanym na profilu serialowej Kingi na Instagramie: - Właśnie spotkaliśmy się na randce w sadzie Lucjana. Nie pozostawia wątpliwości, że tam właśnie po wakacjach 2020 uwiedzie na nowo swoją żonę!

Kinga w "M jak miłość" na zdjęciach w sadzie Lucjana Mostowiaka jest szczęśliwa, roztańczona i grzeje się na słońcu jak... zadowolona kotka. Wygląda da na to, że Piotrek zrobi wszystko, co powinien, aby Kinga znów otworzyła swoje serce po wakacjach 2020!

Czy namiętny seks Kingi i Piotrka w sadzie Lucjana zakończy przeciągający się dramat u Zduńskich po wakacjach 2020? Zapewne pomoże też interwencja Marysi i Barbary, które postawiły w międzyczasie Kingę do pionu i uświadomiły jej, co jest najważniejsze w "M jak miłość"...

M jak miłość: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: Instagram

Najnowsze