M jak miłość po wakacjach 2020. Artur wróci jako brat bliźniak? Przerażające zdjęcie z planu i zapowiedź powrotu psychola!

2020-07-03 15:23 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Artur wróci jako brat bliźniak? Przerażające zdjęcie z planu i zapowiedź powrotu psychola!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Artur wróci jako brat bliźniak? Przerażające zdjęcie z planu i zapowiedź powrotu psychola!

Czy w "M jak miłość" psychopata Artur (Tomasz Ciachorowski) miał brata bliźniaka? Wyciekły przerażające zdjęcia z planu serialu, które wróżą powrót Tomasza Ciachorowskiego w roli bliźniaka Artura w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020! Po śmierci Artura gwiazdy serialu zaczęli tęsknić za ciekawym bohaterem i świetnym kolegą z planu. Pojawiły się przypuszczenia, że psychopata może miał bliźniaka... A może brat Artura w "M jak miłość" byłby "aniołem" i został najbliższym przyjacielem Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) po wakacjach 2020?

M jak miłość po wakacjach 2020. Artur miał brata bliźniaka? To byłby prawdziwy szok!

Kiedy Olek (Maurycy Popiel) zamordował dręczącego Izę, dzieci i Marcina psychopatę w "M jak miłość" cała Polska odetchnęłą z ulgą. Ale i fanom zrobiło się trochę żal - taka ciekawa postać i już nie wróci? Mógłby przecież przejść skuteczną terapie, zmienić się i zacząć naprawiać swoje krzywdy...

Tak się jednak nie stało - scenarzyści "M jak miłość" zadecydowali, że koniec z tym draniem, a przyjaciele Ciachorowskiego z planu - Kalska i Roznerski urządzili mu piękne pożegnanie. Czy po wakacjach 2020 Artur bis może pojawić się na planie?

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak pisaliśmy już wówczas padały żartobliwe pomysły, aby w "M jak miłość" pojawił się zaginiony brat bliźniak Artura. Jednak nic nie wskazywało, że tak może stać się naprawdę! Tymczasem na profilu Adriany Kalskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie znów zapłakanej Izy w objęciach Marcina i niepokojące komentarze gwiazd!

Kalska opatrzyła zdjęcie z opisem: - #botowszystkoprzezkogo? @przezArtura 😜😅🤣 #morzełez memories. Zaraz jednak dodała: - Pozdrawiamy Tomek_ Ciachorowski ❤️❤️❤️ 

Czujni fani zareagowali natychmiast, węsząc powrót gwiazdy do "M jak miłość".

- Tylko nie brat bliźniak ( z całym szacunkiem do #tomek_ciachorowski 😉

- Ciekawe, już się nie mogę doczekać

- Tak jak w rzeczywistości popularny jest mem polityczny "wina...", tak w serialu powinien być mem "wina Artura", z psychopatycznym spojrzeniem Tomasza Ciachorowskiego, kiedy dzieje się coś złego. 😉

Sam Ciachorowski skomentował zdjęcia tak: No gagatek i psotnik z tego Artura ?? (tęsknię)! 

@tomek_ciachorowski my też ?? czy Artur nie miał brata bliźniaka przypadkiem ??? - odpowiedziała mu natychmiast Kalska

A Roznerski dodał tajemniczo: - Mikołaj tęskni, Marcin nie tęskni!

Być może to wszystko zabawa przyjaciół, grających w "M jak miłość", ale jak znamy instagramowe życie gwiazd  - po czasie okazuje się, że w każdym żarcie jest trochę prawdy. Ciekawe jakim człowiekiem okazałby się brat bliźniak Artura w nowych odcinkach serialu. Czy to możliwe, żebyśmy zobaczyli Ciachorowskiego na planie po wakacjach 2020?   

Najnowsze