M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek porwie Kingę nad morze! Tam jej powie, że to koniec?

2020-07-02 7:40 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek porwie Kingę nad morze! Tam jej powie, że to koniec?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek porwie Kingę nad morze! Tam jej powie, że to koniec?

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Piotrek (Marcin Mroczek) porwie Kingę (Katarzyna Cichopek) nad morze? Tak wynika z wideo z planu ujawnionego gwiazdę na jej profilu na Instagramie! Tajemnicą pozostaje po co ta wycieczka - czy tam Zduński powie żonie, że to koniec?! Atmosfera wokół małżeństwa Kingi i Piotrka w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie się mocno zagęszczać, dzieci będą świadkami awantur... A może w nowych odcinkach "M jak miłość" Piotrek spróbuje to wszystko jednak poskładać?

M jak miłość po wakacjach 2020. Ostatni wspólny wyjazd Kingi i Piotrka? To koniec czy nowy początek małżeństwa Zduńskich?

Wyciekły materiały z planu "M jak miłość", na których skłóceni małżonkowie planują wspólny wypad! I choć atmosfera między nimi będzie ciężka, po wakacjach 2020 wydarzy się coś nieoczekiwanego. 

- To dokąd mnie zabierasz dzisiaj? - zapyta Kinga męża. 

- Dzisiaj cię zabieram nad morze... - odpowie Piotrek. 

Czy to zapowiedź poważnej rozmowy w "M jak miłość" w pięknych okolicznościach przyrody, podczas której Piotrek podejmie ostateczna decyzję i powie pięknej żonie: "To Już koniec!"? Po wakacjach 2020 narastający dramat Zduńskich takie może mieć zakończenie...

M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga i Piotrek w separacji! Ich dzieci tego nie wytrzymają – WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

M jak miłość na planie: Marcin Mroczek (Piotrek)
Autor: Instagram

Niestety, wszystko na to na razie wskazuje w "M jak miłość". Wszystkie informacje, jakie docierają do nas z planu wskazują, że po wakacjach 2020 kryzys u Zduńskich będzie się pogłębiał. Po powrocie z USA Piotrek zastanie w domu piękną i zadbaną żonę, ale sam będzie miał głowę zajętą Kamilą. A Kinga będzie coraz bliżej Pawła...

W domu Zduńskich gęsto będzie od awantur po wakacjach 2020, a świadkiem jednej z nich będzie mały Misiek (Olek Bożyk). Pomysł z wyjazdem nad morze wydaje się dobry - w zmienionych okolicznościach Kinga i Piotrek będą mogli spojrzeć na wszystko z boku w "M jak miłość"... Czy Piotrek ostatecznie wybierze Kamilę i powie Kindze, że to już koniec? 

A może wyjazd nad morze to pomysł, aby zrobić twardy "reset" małżeństwa Zduńskich w "M jak miłość" i wszystko jeszcze raz poskładać? Może się też okazać, że żadnego serialowego wyjazdu po wakacjach 2020 nie będzie, a zaprzyjaźnione gwiazdy tak sobie żartują na planie...

Marcin Mroczek pokazał na Instastory sprzęt, który pomaga mu na planie "M jak miłość" prowadzić samochód. A po zdjęciem napisał: - Kiedy zobaczycie coś takiego na ulicy, to znaczy, że w środku jest jakaś dramatyczna scena. I choć komentarz opatrzył uśmiechem, uchylił przy okazji rąbka tajemnicy, że po wakacjach 2020 w samochodzie Piotrka wydarzy się kolejny dramat!  

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze