M jak miłość po wakacjach 2020. Rozpacz Kingi! Tylko Magdzie powie, że Piotrek wybrał prawniczkę Kamilę

2020-06-30 7:21 Ag
M jak miłość po wakacjach 2020. Rozpacz Kingi! Tylko Magdzie powie, że Piotrek wybrał prawniczkę Kamilę
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość po wakacjach 2020. Rozpacz Kingi! Tylko Magdzie powie, że Piotrek wybrał prawniczkę Kamilę

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Kinga (Katarzyna Cichopek) wyleje sporo łez przez Piotrka (Marcin Mroczek)! Ciężkie chwile nadejdą u Zduńskich, a powodem kryzysu w ich małżeństwie będzie prawniczka Kamila (Anna Gorajska). To przez nią wybuchnie awantura w 1545 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, podczas której Piotrek wybierze prawniczkę i odwróci się od żony. Kinga wybuchnie płaczem, a świadkiem jej rozpaczy będzie Magda (Anna Mucha)! Te i inne szczegóły nowego sezonu "M jak miłość" na swoim Instagramie ujawniła Kasia Cichopek.

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

W "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie się sporo działo u Kingi i Piotrka! Po powrocie Zduńskiego z trwającej pół roku delegacji w USA w domu na Deszczowej zapanuje tylko chwilowa radość. Dzieci odzyskają tatę, za którym tak bardzo tęskniły, ale niestety Kinga będzie miała wrażenie, że Piotrek wciąż jest gdzieś daleko, że zmienił się pod wpływem tego wyjazdu, a rodzina zeszła na dalszy plan.

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga i Paweł posuną się za daleko! Zrobią to na rodzinnym pikniku przy dzieciach

Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2020 zdominuje kryzys u Zduńskich, do którego przyczyni się nie tylko praca Piotrka w kancelarii, ale przede wszystkim Kamila! Seksowna prawniczka, z którą była na służbowych wyjeździe stanie się dla niego kimś więcej niż tylko koleżanką z pracy. Katarzyna Cichopek na swoim Instagramie pokazała przejmujące sceny podczas kręcenia 1545 odcinka "M jak miłość", w których Kinga zaleje się łzami przez Piotrka i jego "przyjaciółkę".

Poza tym gwiazda "M jak miłość" opublikowała fragmenty planu pracy, z którego wyłaniają się kulisy powstających właśnie scen i urywki dialogów. I tak w 1545 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2020 widzowie zobaczą kolejną kłótnię Kingi i Piotrka, którą z ogrodu będzie obserwował ich syn Misiek (Aleksander Bożyk).

Co więcej, także w 1545 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie płakać, a świadkiem tego dramatu stanie się jej najwierniejsza przyjaciółka Magda. Tylko jej powie, że ukochany stanął po stronie Kamili, a nie jej. - Piotrek wierzy Kamili, nie mnie. Postawiłam Piotrkowi ultimatum... - zapowie Magdzie oraz swojej matce, Krysi Filarskiej (Hanna Mikuć). 

M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga i Piotrek w separacji! Ich dzieci tego nie wytrzymają – WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Po tych łzawych scenach w 1545 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2020 Cichopek jeszcze bardziej podsyciła ciekawość widzów publikując ujęcia w towarzystwie Marcina Mroczka.  - Tak sobie płakałam, płakałam... Jak myślicie dlaczego?
- Płakała, bo tęskniła za mną! - zapewnił serialowy Piotrek. Zażartował nawet, że Zduński wróci w USA w wielkim stylu, zarobi sporo pieniędzy, ale zapomni o prezencie dla żony. - Widać, że zaczął dobrze zarabiać jako prawnik... - zauważyła ekranowa Kinga.
- Hajs lał się ze Stanów o tak! - śmiał się jej ukochany. - A gdzie jest mój Tiffany na palcu? - zwróciła się z pretensją do męża pokazując palec bez wymarzonego pierścionka ze słynnego sklepu jubilerskiego w Nowym Jorku. 
- No aż tak się nie lał! - wyjaśnił Mroczek. 

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Dom Kingi i Piotrka zniszczony przez burzę! Kryzys u Zduńskich to nie wszystko - WIDEO

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość po wakacjach 2020. Magda (Anna Mucha)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Magda (Anna Mucha)
M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

Najnowsze