M jak miłość po wakacjach 2020. Dom Kingi i Piotrka zniszczony przez burzę! Kryzys u Zduńskich to nie wszystko - WIDEO

2020-06-27 8:32 Ag
M jak miłość po wakacjach 2020. Katastrofa u Zduńskich! Dom Kingi i Piotrka zniszczony przez burzę - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Katastrofa u Zduńskich! Dom Kingi i Piotrka zniszczony przez burzę - WIDEO

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) będą się musieli zmierzyć nie tylko z burzami w ich małżeństwie, ale także z pogodowymi katastrofami, które spadną na ich dom. Kryzys u Zduńskich pogłębi się przez prawniczkę Kamilę (Anna Gorajska), a do tego w nowym sezonie "M jak miłość" dojdzie jeszcze nawałnica, która zniszczy ich piękny dom na Deszczowej. Dziwnym zrządzeniem losu burza w małżeństwie zbiegnie się w czasie także z katastrofalną w skutkach ulewą. Zobaczcie WIDEO z planu "M jak miłość".

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2020 nie będą sielanką dla Kingi i Piotrka. Wręcz przeciwnie! Mimo, że Piotrek wróci do żony i dzieci z trwającej kilka miesięcy delegacji w USA, to wcale nie oznacza, że Kinga tak szybko mu wybaczy, że zostawił ją na tak długo, że złamał daną jej obietnicę... Powiedział ukochanej, że to koniec, a później znów wyjechał do Nowego Jorku.

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek po powrocie do Kingi oszaleje z zazdrości. Będzie śledził ogrodnika

Powrót Piotrka do "M jak miłość" wcale nie daje gwarancji, że małżeństwo z Kingą uda się uratować. Między Zduńskimi coraz częściej będzie dochodziło do kłótni. Nie tylko o Kamilę, ale także o jego pracę w kancelarii. Bo Piotrek wciąż będzie harował całymi dniami, zapominając o tym, że rodzina go potrzebuje!

Jakby kryzys u Zduńskich w "M jak miłość" po wakacjach 2020 nie był jedynym zmartwieniem Kingi i Piotrka, to dojdą jeszcze bardziej przyziemne problemy. Ich dom na Deszczowej niemal zmieni się w ruinę po jednej z burz. Gwałtowna nawałnica i ulewny deszcz zaleją dom, który przez długi czas był oazą spokoju dla kochającego się małżeństwa oraz czwórki ich dzieci: Lenki (Marysia Głowacka), Miśka (Aleksander Bożyk) oraz bliźniaczek - Emilki (Julia Kempka) i Zuzi (Marcelina Kempka).

Skutki burzy w domu na Deszczowej w "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie pokazał serialowy Paweł, czyli Faał Mroczek. - No kurcze, po tych ulewach to deszcz nawet na Deszczową dotarł... - podsumował aktor.

M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga i Piotrek w separacji! Ich dzieci tego nie wytrzymają – WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

A może w nowym sezonie "M jak miłość" burza będzie zapowiedzią nie tylko zniszczeń domu Zduńskich, lecz także katastrofalnych zmian w ich życiu i rodzinie? Niewykluczone też, że po tej ulewie Kinga i Piotrek opamiętają się i zrozumieją, że miłość i dzieci są ważniejsze od kłótni, wzajemnych żali i pretensji! O tym widzowie przekonają się w "M jak miłość" jesienią 2020.

Nie przegap: M jak miłość. Kinga wyznała miłość Pawłowi! Pokazała też wstydliwe ujęcie - WIDEO

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka), Zuzia (Marcelina Kempka), Emilka (Julia Kempka)
Autor: INSTAGRAM M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka), Zuzia (Marcelina Kempka), Emilka (Julia Kempka)

Najnowsze