M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka weźmie się za siebie. Seksowna żona Mateusza będzie kusić ciałem

2020-08-01 8:02 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka weźmie się za siebie. Seksowna żona Mateusza będzie kusić ciałem
Autor: INSTAGRAM M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka weźmie się za siebie. Seksowna żona Mateusza będzie kusić ciałem

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Lilka (Monika Mielnicka) zmieni się nie do poznania! Do tej pory nie afiszowała się zgrabną figurą, jednak w nowych odcinkach "M jak miłość" żona Mateusza (Krystian Domagała) pokaże pazurki. Zmieni fryzurę i styl, zacznie się malować i odsłoni nieco więcej ciała. Co na to Mostowiak? Oprócz tego w życiu młodego małżeństwa szykują się spore zmiany! Czy Lilka z "M jak miłość" odnajdzie szczęście po tragicznych wydarzeniach z ubiegłego sezonu?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Lilka przejdzie szokującą metamorfozę. Do tej pory było tylko mówione, że pokaże pazurki i zmieni swój styl. Ostatnia relacja z planu "M jak miłość" pokazała efekt nadchodzących zmian! Lilka zacznie się malować, zmieni fryzurę, ale największą różnicę zobaczymy, gdy coraz śmielej zacznie odkrywać swoje ciało.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka dowie się o mrocznej przeszłości matki! Krystyna uprawiała seks za pieniądze

Lilka w "M jak miłość" wybaczy Ali! Szokujące wideo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na planie "M jak miłość" Monika Mielnicka pokazała się w odważnym - względem jej poprzednich stylizacji - stroju. Do jaskrawej bluzki Lilce dobrano luźne spodnie we wzory, z bardzo długim rozcięciem aż do biodra! Dzięki niemu widać zgrabne nogi aktorki.

Co na to Mateusz? Serialowy mąż Lilki, który jest obok niej na zdjęciach, wygląda na zadowolonego ze zmiany. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna odżyje po traumatycznych wydarzeniach z ubiegłego sezonu. Po zgwałceniu przez zboczeńca Mostowiakowa zupełnie zamknęła się w sobie i przestała wychodzić z domu. Później odkryła, że jest w ciąży, którą straciła podczas kolejnego ataku gwałciciela. Tylko dzięki pomocy bliskich Lilce udało się wrócić do względnej normalności. Po wakacjach 2020 odbije się od dna i zrealizuje wszystkie swoje plany. Zda maturę i dostanie się na studia w Warszawie, gdzie przeprowadzą się z Mateuszem. Przed młodym małżeństwem z Grabiny ogromne zmiany. Czy poradzą sobie na nowej drodze życia? Z takim podejściem na pewno!

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka nie jest córką Banacha?! Szokująca prawda o rodzinie tyrana!

M jak miłość. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: INSTAGRAM M jak miłość. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: INSTAGRAM M jak miłość. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)

Najnowsze