M jak miłość po wakacjach 2019. Była Leszka będzie nękać Asię! Barbara wesprze krewną w kryzysie

2019-08-20 15:36 jkk
M jak miłość odc. 1447. Nina (Agnieszka Judycka), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1447. Nina (Agnieszka Judycka), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

W "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszek (Sławomir Uniatowski) będą parą pełną gębą! Po wakacjach 2019 starania Leszka zostaną docenione przez partnerkę, która zacznie z nim nowe życie. Nie wszyscy jednak będą tą miłością zachwyceni. Wojtek (Feliks Matecki) będzie wolał dawnego partnera mamy, ale na drodze do szczęścia pary stanie Nina (Agnieszka Judycka). Czy w "M jak miłość" ciąża byłej kobiety Leszka zmieni losy zakochanych?

"M jak miłość" po wakacjach. Nina spróbuje odebrać Joasi Leszka!

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2019 starania Leszka o uwagę Joasi, zostaną jeszcze bardziej docenione! Jak pamiętamy, w końcówce ostatniego sezonu Leszkowi udało się namówić Joasię na wspólny wypad i uczucie wybuchło! Para wylądowała w łóżku i nie zapowiadało się, aby sprawy miały przybrać zły obrót....

Leszek w nowych odcinkach "M jak miłość" wyjedzie na chwilę do Kanady, ale i tak duża odległość go nie przestraszy: - Dzwonię tylko po to by cię usłyszeć - będzie szeptał do ucha Joasi.

Według "Świata Seriali" w historii miłosnej najmocniej wesprze Joasię Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska). - Nie wolno ci żyć przeszłością - powie nestorka rodu Mostowiaków. - Nawet ja po śmierci Lucka nauczyłam się na nowo żyć. Życzę ci szczęścia i bardzo się cieszę, że zrobiłaś w końcu krok do przodu. - Dziękuję, te słowa wiele dla mnie znaczą - odpowie jej Joasia.

M jak miłość po wakacjach 2019. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławomir Uniatowski), Wojtuś (Feliks Matecki)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2019. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławomir Uniatowski), Wojtuś (Feliks Matecki)

Rodzina i przyjaciele będą cieszyć się ze szczęścia Chodakowskiej z "M jak miłość". Jedynie jej syn Wojtek będzie jasno mówił, że wolał Michała (Paweł Deląg). Jednak pomimo obaw Leszka, to nie dawny partner Joanny stanie na drodze do szczęścia pary. Najbardziej między nimi namiesza Nina, porzucona przez Leszka dziewczyna, która twierdzi, że jest z nim w ciąży! Czy Leszek złamie serce Joasi (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Jak opowiada Sławek Uniatowski, odtwórca Leszka w "M jak miłość" w wywiadzie dla Telemagazynu: - Leszek przeprasza za coś, na co nie miał wpływu. Nina zaszła w ciążę, ale on o tym nie wiedział. Po pewnym czasie poznał Joasię, w której się zakochał. To, że Nina zaszła w ciążę nie powinno zupełnie mieć wpływu na to, jaki związek chce zbudować z Joasią - uważa aktor. 

W kolejnym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2019 Leszek będzie cały czas błagał Joasię o wybaczenie. - A on za to przeprasza, mimo to! To jest prawdziwy mężczyzna - nie kryje podziwu dla swojej postaci Uniatowski.

Czy starania Leszka o wybaczenie Joasi przyniosą oczekiwany efekt? Biorąc pod uwagę dotychczasową temperaturę romansu mamy nadzieję na happy end!

Tymczasem na Instagramie obie gwiazdy "M jak miłość" szykują się do serialowej wojny. Komu będziecie kibicować - serialowej Joasi, która wreszcie znalazła szczęście po przejściach, czy Ninie, która prawdopodobnie nosi dziecko Leszka?