M jak miłość. Piotrek i Paweł zaszaleli z fryzurą i wciągnęli w to dzieci! Bracia Mroczek nie odpuścili synom Marcina – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Piotrek i Paweł zaszaleli z fryzurą i wciągnęli w to dzieci! Bracia Mroczek nie odpuścili synom Marcina – ZDJĘCIA

Dzieci Marcina Mroczka z M jak miłość

M jak miłość. Piotrek i Paweł zaszaleli z fryzurą i wciągnęli w to dzieci! Bracia Mroczek nie odpuścili synom Marcina – ZDJĘCIA

2022-07-05 11:29

Piotrek (Marcin Mroczek) i Paweł (Rafał Mroczek) grają w "M jak miłość" od początku istnienia serialu, a trzeba przyznać, że przez tyle lat zmienili się naprawdę nieznacznie. Teraz aktorzy wcielają się w postaci mężów, głów rodzin i wciąż prezentują się świetnie. Ostatnio Marcin Mroczek postanowił zaprezentować fryzurę swoich synków, którzy do złudzenia przypominają wujka. Paweł z "M jak miłość" też zaszalał i pochwalił się metamorfozą. Czy bracia Zduńscy z "M jak miłość' też zmienią styl i po latach zaprezentują się w innym wydaniu? Zobacz GALERIĘ ZDJĘCIA.

Bracia Mroczek eksperymentują z fryzurą. Zduńscy też przejdą metamorfozę w "M jak miłość"?

Widzowie nie wyobrażają sobie "M jak miłość" bez Piotrka i Pawła, bo to właśnie oni tworzą ten serial od początku. Fani są świadkami dojrzewającej miłości Kingi (Katarzyna Cichopek0 i Piotrka oraz perypetii Pawła. Trzeba przyznać, że chociaż "M jak miłość" gości na antenie TVP2 już ponad 20 lat, niektórzy aktorzy niemal w ogóle się nie zmieniają. Tak jest w przypadku braci Mroczek, którzy ostatnio postanowili zaszaleć z fryzurą i wciągnąć w to dzieci!

Rafał i Marcin Mroczek lubią dzielić się z fanami niektórymi szczegółami z życia prywatnego, ale też często pokazują kulisy kręcenia "M jak miłość". Tym razem zaszaleli i zmienili fryzury! Zniknęły zaczesane włosy, a pojawiła się niezła grzywa, a wręcz irokez na głowie! Marcin Mroczek pokazał zdjęcia synków w nowej odsłonie. - Wizyta u fryzjera. Proszę tak, jak na tatę - podpisał zdjęcie aktor, śmiejąc się. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Gorzka porażka Julii! Nie pogodzi się z tym, że Andrzej wybrał Magdę

W tym samym czasie, Rafał Mroczek też wrzucił zdjęcie z nową fryzurą. Jego mina nie wskazuje na to, że jest zachwycony. Na jego głowie sterczy uniesiona grzywka, a aktor nie wydaje się zachwycony. Możliwe, że to przemiana do jakiejś roli, ale zarówno on, jak i brat eksperymentują teraz z włosami. 

- Ciężko z tymi moimi włosami poszaleć. Kto ma cienkie włosy w dużej ilości? - zapytał Marcin Mroczek widzów na Instagramie. Jak widać, panowie chyba nie są zachwyceni fryzurami i ich trwałością. Piotrek i Paweł z "M jak miłość' raczej nie będą eksperymentować z wizerunkiem. 

Przeczytaj: M jak miłość. Perfidne kłamstwo Barbary w nowym sezonie. Mateusz nie będzie miał pojęcia co się dzieje w Grabinie!

M jak miłość. Anna Mucha cały czas płacze na planie! Zdradzona Magda Budzyńska będzie błagać Kingę o pomoc w nowym sezonie, ale to nie pomoże
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze