M jak miłość. Patrycja trafi do szpitala w Gdańsku! Tam odnajdzie ją wspólniczka Argasińskiego - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Patrycja trafi do szpitala w Gdańsku! Tam odnajdzie ją wspólniczka Argasińskiego - WIDEO

M jak miłość. Patrycja trafi do szpitala w Gdańsku! Tam odnajdzie ją wspólniczka Argasińskiego - WIDEO

2022-02-02 11:44

Patrycja (Alżbeta Lenska) uciekła od Argasińskiego (Karol Strasburger) w "M jak miłość", ale nie będzie mogła ukrywać się w nieskończoność. Przecież nosi pod sercem dziecko Łukasza (Jakub Józefowicz) i nie może pozwolić sobie na utratę zdrowia. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" ordynator i Wojciechowski będą usilnie szukać kobiety, a dopiero potem okaże się, że Argasińska wylądowała w szpitalu... Wspólniczka Jerzego wytropi Patrycję i wyłoży mu wszelkie informacje potrzebne do tego, by dopadł żonę i zabrał ją z powrotem do domu, a raczej więzienia, które dla niej stworzył.

Wyda się, gdzie przebywa Patrycja! Bogna z "M jak miłość" dojdzie prawdy i wygada wszystko ordynatorowi

Wkrótce w "M jak miłość" Argasiński i Łukasz będą usilnie szukać Patrycji, której udało się uciec od męża tyrana, ale jej położenie nie będzie znane. 

- Patrycja cały czas miała wątpliwości czy w ogóle uciekać, czy ma siłę i czy da radę. Była przekonana, że jest z nią coś nie tak. Słysząc rozmowę Argasińskiego i odnajdując te dokumenty, szok ale też taka adrenalina przez to wszystko dała jej impuls do ucieczki z domu - mówi Alżbeta Lenska o poczynaniach swojej bohaterki w kulisach "M jak miłość". - Patrycja w końcu znalazła w sobie siłę, żeby poczuć, że to jej życie jest w jej rękach, a nie w rękach męża. Wie, że nie może sobie pozwalać, by tak ją traktować. Wie, że ma do tego prawo, by robić to, co ona chce. Wierzę, że jej się uda, czuje tę siłę w sobie - dodaje aktorka. 

Przeczytaj: M jak miłość. Argasiński odnajdzie Patrycję po tym jak urodzi syna Łukasza. Nie pozwoli jej być z Wojciechowskim - WIDEO

Niebawem w "M jak miłość" Argasiński zrobi wszystko, by wytropić żonę. Skorzysta z pomocy bandyty Hermana (Piotr Łukawski), który zacznie szukać Patrycji. - Ma pan jakieś nowe informacje o mojej żonie? - zapyta Argasiński w jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość". - Jest sprytniejsza niż myślałem - przekaże bandyta, ale Jerzy się nie podda. Patrycja za to postanowi mimo wszystko skontaktować się z Łukaszem.

- Patrycja tak długo trzyma w sobie to, żeby powiedzieć Łukaszowi, że go kocha, że za nim tęskni... Ten impuls powiewu wolności, że ma argument na męża, daje jej taką przepustkę do telefonu do Łukasza - wyjaśnia Alżbeta Lenska w "Kulisach M jak miłość". - Może powiedzieć mu, że za nim tęskni, że o nim myśli, taką dać mu nadzieję malutką, że ona cały czas gdzieś jest - dodaje.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2566: Patryk przyzna się Agacie, że spędził noc z Oliwką. To się źle skończy - ZDJĘCIA

W końcu to Bognie (Katarzyna Skolimowska) w "M jak miłość" uda się dotrzeć do informacji o położeniu Patrycji. Wszystko wygada Jerzemu.

- Pani Patrycja przebywa w szpitalu w Gdańsku. Tu ma pan adres kliniki, numer sali. Wszystko będzie gotowe na powrót pani Patrycji do domu - powie opiekunka i wręczy Argasińskiemu kartkę z informacjami. Bogna będzie przekonana, że powrót Patrycji to tylko kwestia czasu. Czy Jerzy dopadnie żonę w szpitalu? Tego dowiemy się już niebawem z kolejnych odcinków "M jak miłość". 

M jak miłość. Argasiński wynajmie bandytę Hermana, żeby odnalazł Patrycję! To Łukasz znajdzie ją pierwszy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze