M jak miłość. Ostre spięcie w związku Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej! Wściekł się, bo dostała niemoralną propozycję

2020-07-17 11:21 Ag
M jak miłość.  Ostre spięcie w związku Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej! Wściekł się, bo dostała niemoralną propozycję
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ostre spięcie w związku Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej! Wściekł się, bo dostała niemoralną propozycję

Afera za kulisami "M jak miłość" z powodu jednego zdjęcia Adriany Kalskiej z planu serialu! Poszło także o niemoralne komentarzy jakie zamieścił fan serialowej Izy z "M jak miłość" na profilu aktorki na Instagramie. Zrobiło się na tyle ostro, że Mikołaj Roznerski wkroczył do akcji i stanął w obronie ukochanej. O co dokładnie poszło? Gwiazda "M jak miłość" dostała obrzydliwe zaproszenie na randkę o jednego z internautów, więc jej partner musiał interweniować. Poznajcie więcej szczegółów!

Awantura Mikołaja Roznerskiego z fanem na profilu Adriany Kalskiej

Adriana Kalska niezbyt często na Instagramie umieszcza prywatne zdjęcia z planu "M jak miłość", bo nie chce zdradzać zbyt wielu szczegółów z tego co wydarzy się u Izy i Marcina w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020. Zwykle wrzuca fotki, które dają sporo do myślenia i pobudzają wyobraźnię internautów.

Jeden z fanów Izy z "M jak miłość" posunął się jednak trochę za daleko. Wystarczyło, że Mikołaj Roznerski napisał ukochanej, że jest zachwycony jej urodą, by do dyskusji włączył się internauta, który umieścił brzmiącą niemoralnie propozycję.

"Jakie piękne moje dziewczę ❤️🔥❤️🔥❤️❤️❤️❤️❤️" - skomplementował swoją dziewczynę Roznerski, na co jeden z mężczyzn odparł: "Ja to bym chciał poznać Pani Ady silny uścisk w dłoni. Możemy się umówić na stole ??"

Patrz też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski ciężko chory! Zemdlał i trafił do szpitala w poważnym stanie

Być może nie miał niczego złego na myśli, ale najwidoczniej Roznerski zrozumiał to inaczej! Bo od razu serialowy Marcin z "M jak miłość" stanął w obronie ukochanej. I rzucił zaczepnie do internauty: "To może najpierw ze mną ???"

Na efekty mocnej odpowiedzi aktora z "M jak miłość" nie trzeba było długo czekać, bo do dyskusji włączyli się od razu inni internauci. Oburzeni faktem, że jakiś facet ośmiela się w taki nieco chamski sposób podrywać Adrianę Kalską na jej profilu. Jeden z nich doradził Roznerskiemu, żeby przystąpił do zdecydowanego ataku na przeciwnika. Tak jak Marcin z "M jak miłość"

"Mikołaj wal go na pice odrazu za takie teksty. Ja to lubię jak w "M jak miłość" walisz chłopów po ryjach hehe. Pozdrawiam jesteś dycht chłop :)" - napisał przesłanie do aktora.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2020. Iza w ciąży? Adriana Kalska zakrywa brzuszek na planie! - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2020. Wstrząsający koniec procesu Olka. Przed wyrokiem Kamil zaskoczy wszystkich

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Podrywacz na profilu Adriany Kalskiej najwidoczniej zrozumiał swój błąd, bo od razu zaczął się tłumaczyć. Jakby przestraszył się reakcji serialowego Marcina i tego jakie skutki może być jego "propozycja" dla Izy z "M jak miłość". Choć jego wyjaśnienia zabrzmiały trochę dziwacznie: "Ja to bym spróbował na Pana miejscu z panią Ada z czystej sympatii. Uwielbiam Was i Bardzo Wam kibicuję (...). Pani Ada jest silniejsza ode mnie i się tego nie wstydzę. Mega Was lubię".

Przeczytaj koniecznie: Ślub gwiazd M jak miłość. Mikołaj Roznerski pierwszy raz o ślubie z Adrianą Kalską. Niczego nie przełożyli!

Roznerski nie wdawał się już więcej  w dyskusję z fanem. Umieścił tylko ostrzegawczy komentarz na pożegnanie "👊😁"

Wyświetl ten post na Instagramie.
dziewczę na planie. @mjakmilosc.official Post udostępniony przez Adriana.Kalska (@adriana.kalska.official)
M jak miłość po wakacjach 2020. Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Iza (Adriana Kalska)
Autor: Facebook Małgorzata Pieczyńska M jak miłość po wakacjach 2020. Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość po wakacjach 2020. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: FACEBOOK M jak miłość po wakacjach 2020. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
	M jak miłość, odc. 1522. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1522. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

Najnowsze