M jak miłość. Mikołaj Roznerski ciężko chory! Zemdlał i trafił do szpitala w poważnym stanie

2020-07-04 21:17 Ag
M jak miłość. Mikołaj Roznerski ciężko chory! Zemdlał i trafił do szpitala w poważnym stanie
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Mikołaj Roznerski ciężko chory! Zemdlał i trafił do szpitala w poważnym stanie

Mikołaj Roznerski, znany jako Marcin z "M jak miłość" pierwszy raz opowiedział o chorobie, która omal nie skończyła się dla niego tragicznie. Zapewne niewiele osób wie, że Roznerski był poważnie chory. Sytuacja była na tyle dramatyczna, a stan aktora z "M jak miłość" tak ciężki, że po tym jak zemdlał i stracił przytomność trafił do szpitala. Lekarze walczyli o życie i zdrowie Roznerskiego, który zmagał się z ciężką chorobą, prowadzącą nawet do śmierci... Gwiazdor "M jak miłość" prawie się zagłodził!

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Mikołaj Roznerski dzięki roli Marcina z "M jak miłość" stał się jednym z bardziej lubianych aktorów w Polsce. Widzowie pokochali aktora i uwielbiają śledzić jego losy w serialu. Wątek Marcina i Izy (Adriana Kalska) od kilku sezonów wysuwa się na pierwszy plan, bo wzbudza ogromne emocje.

Marcin z "M jak miłość" ma za sobą trudne przeżycia, tak jak Mikołaj Roznerski, który w wywiadach często przyznaje, że nie miał łatwego życia, a jego dzieciństwo i wczesną młodość naznaczyła poważna choroba. Aktor z "M jak miłość" nie ukrywa, że w jego rodzinie nie działo się najlepiej. Dorastał w Rolantowicach niedaleko Wrocławia, gdzie jego ojciec rolnik uprawiał 60 hektarów, hodował świnie, owce. 12-letni Mikołaj jeździł już traktorem i pomagał ojcu w pracy.

Patrz też: Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2020 - ZDJĘCIA

Rozpad rodziny Roznerskiego zamieniła jego życie w koszmar. Matka Mikołaja rozstała z ojcem i wyjechała ze wsi do miasta. Aktor z " M jak miłość" został z ojcem, ale bardzo brakowało mu matczynej miłości, rodzinnego ciepła. I właśnie wtedy zachorował. Zagubiony Roznerski zaczął się głodzić do tego stopnia, że zapadł na anoreksję.

Przeczytaj koniecznie: Ślub gwiazd M jak miłość. Mikołaj Roznerski pierwszy raz o ślubie z Adrianą Kalską. Niczego nie przełożyli!

M jak miłość. Kiedy prawdziwy ślub Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego? Ślub Izy i Marcina to dopiero początek!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

 - Byłem przeraźliwie chudy, ważyłem 42 kilogramy. Zemdlałem i trafiłem do szpitala - wyznał Roznerski w jednym z wywiadów, który cytuje tygodnik "Na żywo". Nic dziwnego, że po tych dramatycznych przejściach serialowy Marcin z "M jak miłość" tak dużą wagę przywiązuje do zdrowia, swojej formy i dobrego samopoczucia. Jest bardzo wysportowany i trenuje nawet w małej siłowni w swoim mieszkaniu.

Sprawdź także: M jak miłość po wakacjach 2020. Szymek zmieni się nie do poznania! Syn Marcina i Izy nie będzie już taki sam

Roznerski w mieszkaniu w Warszawie założył także miejski ogródek na balkonie. - Zasiałem zioła, pomidory, szczypiorek. Cały jest też w kwiatach! Miałem nosa, bo dwa dni przed ogłoszeniem kwarantanny w domu zorganizowałem salę do ćwiczeń. Kupiłem przyrządy i wykorzystałem naturalną przestrzeń mojego mieszkania. Teraz nawet więcej trenuję niż wcześniej. Pewnie dlatego, że gdzieś muszę zużyć energię, skor wcześniej dużo pracowałem - ujawnił aktor z "M jak miłość" w rozmowie z "Na żywo".

Najnowsze