M jak miłość po wakacjach 2020. Szymek zmieni się nie do poznania! Syn Marcina i Izy nie będzie już taki sam

2020-07-02 15:05 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Szymek zmieni się nie do poznania! Syn Marcina i Izy nie będzie już taki sam
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Szymek zmieni się nie do poznania! Syn Marcina i Izy nie będzie już taki sam

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 Szymek (Staś Szczypiński) zmieni się nie do poznania! Syn Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska) nie będzie już taki sam. Szymek zapewne nadal będzie uroczym dzieckiem, ale bardziej upodobni się do serialowego taty - pokaże twardy charakterek! Jak będzie wyglądał Szymek po wakacjach 2020? Fani synka Marcina i Izy w "M jak miłość" będą w szoku!

M jak miłość po wakacjach 2020. Nie poznacie Szymka! Upodabnia się do Marcina?

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 Szymek zmieni się nie do poznania! Fani pokochali synka Marcina i Izy jako przesłodkiego, kochanego chłopczyka. Po wakacjach 2020 zobaczymy małego łobuziaka!

Najnowsze zdjęcie Szymka opublikował na swoim profilu na Instagramie Mikołaj Roznerski, czyli tata Szymka w "M jak miłość". Totalną przemianę Stasia Szczypińskiego gwiazdor podkreślił opisem: - Chłopaki gotowi do draki 👊🤓😁

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek porwie Kingę nad morze! Tam jej powie, że to koniec?
 

 

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

I faktycznie, serialowy Szymek na zdjęciu to już nie mały "słodziak" tylko chłopak z błyskiem w oku i buńczuczną miną! Nadal jest na rękach taty z "M jak miłość" , ale gdyby miał teraz ważne zadanie, to bez mrugnięcia okiem wykonałby je! Czy Szymek będzie pomagał tacie w agencji detektywistycznej po wakacjach 2020?

Na to jest, oczywiście za wcześnie, ale totalnie odmieniony Szymek na pewno wszystkich zaskoczy w nowych odcinkach "M jak miłość". Fani pod najnowszym zdjęciem taty z synem z "M jak miłość" piszą: 

- Dwaj przystojniacy 😍❤️💪

- Jesteście najlepsi 🙈❤️

Rzecz jasna, widzowie "M jak miłość" nadal widzą w serialowym Szymku słodkie dziecko, którego nie da się nie kochać. Wszyscy jednak sa zgodni: Marcin i Szymek to wspaniały team! 

- Serialowy Szymuś to najsłodsze dziecko jakie widziałam! 🥰 A serialowy Marcin to tata na medal 💪🤗🥰

- Jesteście najlepsi 🙈❤️

- Super chłopaki👏👏

Co Marcin i Szymek razem nam pokażą w nowych odcinkach "M jak miłośc" po wakacjach 2020? Na to jeszcze chwilę musimy poczekać, ale na zdjęciach już widać, że jest na co!

Zobacz także: M jak miłość. Mikołaj Roznerski w fatalnym stanie przyszedł na plan M jak miłość! Co mu się stało? - ZDJĘCIE

Najnowsze