M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1806: Klątwa Magdy. Znana tarocistka przewidzi rozstanie z Andrzejem?

2024-04-25 9:45

Magda (Anna Mucha) w 1806 odcinku "M jak miłość" pozna przerażającą przepowiednię! Ugości w siedlisku znaną tarocistkę, którą poprosi o rozstawienie kart. Ciekawa przyszłości Budzyńska nie przewidzi, co ją wkrótce czeka... Część słów tarocistki z pewnością przypadnie jej do gustu, bo tajemnicza kobieta wywróży spory sukces na polu zawodowym. Szkoda tylko, że w 1806 odcinku "M jak miłość" Magda nie usłyszy tego samego o życiu prywatnym... Jeśli chodzi o miłość i relacje, musi szykować się na tragedię!

"M jak miłość" odcinek 1806 - wtorek, 14.05.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Magda ofiarą klątwy?! W 1806 odcinku "M jak miłość" pozna mrożącą krew w żyłach przepowiednię, która na dobre zakorzeni się w jej sercu. Wszystko przez wizytę znanej tarocistki w siedlisku. Tajemnicza kobieta zatrzyma się w pięknym zakątku Magdy i Andrzeja (Krystian Wieczorek), a Budzyńska postanowi to wykorzystać. Pokieruje nią ciekawość, co przyniesie przyszłość. Zapewnie spodziewa się pokrzepiających słów, dobrych znaków i pozytywnej energii. Niestety szybko wyjdzie na jaw, że poproszenie tarocistki o postawienie kart, być może będzie wielkim błędem...

Tarocistka wywróży Magdzie sukces i załamanie w życiu prywatnym! 

W 1806 odcinku "M jak miłość" Magda pozna swoją przyszłość, a przynajmniej to, co pokażą karty, które na jej życzenie postawi tarocistka. Częściowo otrzyma dobre wiadomości, bo kobieta opowie o sukcesie na polu zawodowym. To akurat dobry znak, bo przecież Magda całkiem niedawno skończyła studia, a Andrzej namawiał ją do podjęcia pracy w kancelarii. Gdyby słowa tarocistki się sprawdziły, Magda mogłaby poszczycić się sporymi osiągnięciami w karierze. 

Problem w 1806 odcinku "M jak miłość" pojawi się wtedy, kiedy przyjdzie do omawiania kwestii prywatnych. Tarocistka wywróży katastrofę w relacjach! Ogłosi kryzys i wielkie problemy. Magdzie zrzednie mina, bo tego na pewno nie chciałaby usłyszeć od kobiety... 

Czy tarocistce chodzi o rozstanie z Andrzejem? W 1806 odcinku "M jak miłość" na pewno zwróci uwagę na kwestię opieki nad Nadią (Mira Fareniuk). Miłość Budzyńskiej do dziewczynki jest wielka, ale niestety według kart postawionych przez tarocistkę, szykuje się rozłam. Kłopoty nadciągają i są bardzo prawdopodobne, bo Dima (Michaił Pszeniczny) raczej nie będzie w nieskończoność mieszkał w siedlisku i opiekował się dzieckiem w trójkącie z Magdą i Andrzejem. W końcu muszą paść jakieś decyzje. Według tarocistki, Budzyńska będzie cierpiała. 

M jak miłość. Tak Andrzej, Dima i Nadia będą się bawić pod nieobecność Magdy w siedlisku
Listen on Spreaker.
Najnowsze