M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1785: Spisek w rocznicę ślubu Franki i Pawła z udziałem Marysi! Oszustka, która podaje się za Zduńską, weźmie na nią kredyt - ZDJĘCIA

2024-02-13 9:15

W 1785 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) będą obchodzili drugą rocznicę ślubu, ale nastrój do świętowania szybko pryśnie! Zduński ukryje przed żoną, że urządza jej imprezę w bistro, a w swój spisek wciągnie nie tylko Kingę (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), ale przede wszystkim Marysię (Małgorzata Pieńkowska). To Rogowska w 1785 odcinku "M jak miłość" odstawi przed synową niezłe przedstawienie, by zatrzymać ją w Grabinie dłużej. Szczęście Zduńskich zniszczy jednak oszustka Iga (Weronika Bartold), kelnerka z bistro, która ukradła paszport Franki, podaje się za nią i teraz weźmie nawet kredyt! To nie wróży nic dobrego.

"M jak miłość" odcinek 1785 - wtorek, 27.02.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Druga rocznica Franki i Pawła w 1785 odcinku "M jak miłość" upłynie pod znakiem narzekań Zduńskiej na męża. Zawiedziona faktem, że ukochany nie pamięta o tak ważnym dla nich dniu, w którym rozpoczęli nowe wspólne życie, poskarży się na niego Kindze, Basi (Gabriela Raczyńska) i Jaśkowi (Stanisław Dusza). Żadne z nich nie wyjawi France, że Paweł urządza dla niej rocznicową imprezę w bistro "Nasz Zielony Sad". Żeby pozbyć się żony z lokalu, Zduński z pomocą matki zatrzyma ją w Grabinie.

Marysia w 1785 odcinku "M jak miłość" odegra przed Franką uraz nogi, żeby synowa z nią została i nie wracała zbyt wcześnie do bistro po spotkaniu z dostawcami lokalnych produktów z Grabiny. Także Barbara (Teresa Lipowska) będzie zamieszana w spisek Pawła, bo uraczy żonę wnuka opowieściami o przygodach bliźniaków z dzieciństwa. A kiedy Franka dotrze w końcu do bistro będzie tam na nią czekał Paweł z najbliższymi członkami rodziny.

Szczęśliwa i zaskoczona Zduńska w 1785 odcinku "M jak miłość" wręczy mężowi wyjątkowy prezent - voucher na tor wyścigowy. Po powrocie od mieszkania romantyczny nastrój Franki i Pawła szybko się ulotni. Odejdzie im też ochota na świętowanie rocznicy ślubu w łóżku. Dostaną bowiem zawiadomienie z policji, że zwolniona z bistro kelnerka Iga, która ukradła tożsamość Franki, zwinęła jej paszport i pieniądze z mieszkania Zduńskich, teraz na jej dokument wzięła spory kredyt!

Gwiazdy, które wychowały się na M jak miłość. Serial otworzył im drogę do kariery
Listen on Spreaker.
Najnowsze