M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1785: Natalka zakończy romans Bartka i Doroty? Kochanka męża Uli oszaleje z zazdrości - ZDJĘCIA

2024-02-27 21:01

W 1785 odcinku "M jak miłość" Natalka (Dominika Suchecka) zakończy płomienny romans Bartka (Arkadiusz Smoleński) i Doroty (Iwona Rejzner)? To już będzie wyższy poziom zaangażowania, bo kiedyś Lisiecki jedynie udawał partnera milionerki, ale po wakacjach we Florencji stanie się jasne, że zaszła między nimi duża zmiana. Dorota oszaleje z zazdrości o Natalkę, która już na pierwszy rzut oka wyda jej się dziwnie blisko Bartka. Zresztą w 1785 odcinku "M jak miłość" poczuje na własnej skórze, że Bartkowi nie do końca pasują seks schadzki. Cały romans upadnie?

"M jak miłość" odcinek 1785 - wtorek, 27.02.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1785 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że Dorota i Bartek weszli na kolejny poziom znajomości. Po wspólnym pobycie we Włoszech bardzo się do siebie zbliżą. Do tego stopnia, że milionerce nie będzie głupio zapytać o wspólny prysznic czy namiętnie całować Lisieckiego. Na drodze do pełnego zadowolenia Kaweckiej stanie jednak Natalka. Przypomnijmy, że rodzinka Mostowiaków nie ma pojęcia o łączącym Bartka i Dorotę układzie. Może po części czegoś się domyślają, ale dotąd Lisiecki nie skomentował swoich wyborów. Dlatego też, kiedy Natalka podjedzie z mężem Uli (Iga Krefft) pod dom milionerki, ponieważ ogrodnik zobowiąże się do podania kochance pewnego krzewu, dziewczyna zauważy na własne oczy, że coś jest nie tak. 

- Cześć, miałeś zadzwonić i nie zadzwoniłeś. Chyba się pogniewam - powie na przywitanie Kawecka, dając Bartkowi soczystego całusa w policzek. Natalka od razu zauważy, że męża siostry i starszą od niego kobietę łączy na pewno coś więcej niż wspólna praca.

- To ja może pójdę, dzięki za podwózkę, Bartek - speszona Natalka w 1785 odcinku "M jak miłość" ulotni się z żenującej scenki pod domem Doroty. Dzięki temu milionerka zdobędzie czas z kochankiem sam na sam. Zaprosi go na kawę. 

- (...) Tylko wezmę prysznic, może chcesz się przyłączyć? - zapyta z uśmieszkiem na ustach. 

Dorota zazdrosna o Natalkę w 1785 odcinku "M jak miłość" 

Zazdrość w oczach milionerki będzie tak widoczna, że naprawdę trudno nie zauważyć, jak bardzo zaangażowała się w układ z Bartkiem. Szkoda tylko, że kiedyś stawiali pewne granice, a po wyjeździe do Florencji będą to regularne seks schadzki. Kiedy tylko znajdą się sami w mieszkaniu Kaweckiej w 1785 odcinku "M jak miłość", kobieta rzuci się na Lisieckiego z namiętnymi pocałunkami. On nie wyda się tym faktem zachwycony... Tym bardziej, że kobieta zacznie wypytywać o Natalkę. 

- Byłabym spokojniejsza gdybym dostała przynajmniej buziaka na przywitanie. We Florencji byłeś bardziej miły, serdeczny i taki cholernie seksowny - nie odklei się od Bartka Dorota. 

To "uczucie" i pożądanie będzie zdecydowanie pochodziło tylko ze strony Doroty. Bartkowi zrobi się głupio, że Natalka widziała go z milionerką i pewnie swoje pomyślała... - Pasujemy do siebie, nie uważasz? - zapyta się Kawecka, pokazując kochankowi wspólne zdjęcie w telefonie. - No już... rozchmurz się trochę - powie Dorota, gdy Lisiecki zrobi krzywą minę. 

Potem okaże się, że adwokat Bartka poinformował go o zbliżającej się rozprawie. Musi lecieć do Australii, więc oczywiście Dorota zaproponuje, by polecieli razem. Kobieta chyba myśli, że przekona Lisieckiego swoimi pieniędzmi, a mężczyzna w końcu się w niej zauroczy. On jednak wyda się coraz bliższy Natalki... To Mostowiaczka jest właściwie jedyną osobą, która dałaby radę odwieść męża Uli od Kaweckiej. Milionerka chyba zda sobie z tego sprawę. 

M jak miłość odcinek 1785 ZWIASTUN. Natalka odkryje romans Bartka i Doroty!
Listen on Spreaker.
M jak miłość. Bartek ujawni co go połączyło z Natalką po rozstaniu z Ulą. To więcej niż przyjaźń
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze