M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1768: Modry oskarży Tadeusza o oszpecenie Jagody! Po zniknięciu siostrzenicy nie będzie miał dla niego litości

2023-11-30 12:03

W 1768 odcinku "M jak miłość" poszukiwania Jagody (Katarzyna Kołeczek) zostaną zakończone, gdy nowy komendant Adam Karski (Patryk Szwichtenberg) uzna, że po prostu odeszła ona od męża. Co prawda, wtedy kuzyn Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) nie odnajdzie zaginionej, ale uzna, że nie zagraża jej niebezpieczeństwo i wstrzyma prace. I wówczas w 1768 odcinku "M jak miłość" Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) już całkowicie się załamie, a swoje trzy grosze dołoży mu jeszcze Józek (Stefan Friedmann). Wściekły Modry oskarży Kiemlicza o wszystko, co najgorsze w życiu jego siostrzenicy! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1768 - wtorek, 19.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1768 odcinku "M jak miłość" Tadeusz wciąż będzie szukał zaginionej Jagody, ale niestety bez skutku! Zdradzamy, że żona Kiemlicza wypisze się ze szpitala na własne żądanie i zniknie, zostawiając mu jedynie pożegnalny list, w którym zwróci mu wolność. A wszystko przez to, że siostrzenica Modrego zda sobie sprawę, że po oszpeceniu już nic nie będzie takie samo, a nie zgodzi się na obecność męża jedynie z litości. Dlatego postanowi odejść i ukryć się przed wszystkimi w siedlisku Budzyńskich! Oczywiście, Magda (Anna Mucha) nie zdradzi nikomu jej kryjówki, a jej poszukiwania nagle zostaną zakończone. Wszystko przez to, że w 1768 odcinku "M jak miłość" nowy komendant Adam Karski uzna, że Jagoda po prostu odeszła od męża, a że nie zagraża jej żadne niebezpieczeństwo, to nie ma sensu jej szukać.

Wówczas w 1768 odcinku "M jak miłość" Kiemlicz załamie się jeszcze bardziej, a jak podaje swiatseriali.interia.pl Modry mu w tym nie pomoże. Wściekły wuj Jagody już nie utrzyma swoich nerwów na wodzy i zarzuci Tadeuszowi, że wszelkie niebezpieczeństwa, jakie spotkały jego siostrzenicę są wyłącznie jego winą! A to dlatego, że to on wpuścił do ich życia Olę (Justyna Karłowska), która najpierw próbowała ich otruć, a następnie spalić swoją rywalkę żywcem, w efekcie czego Jagoda została oszpecona na całe życie. W 1768 odcinku "M jak miłość" Józek nie będzie miał wobec Tadeusza żadnej litości, ale szybko zrozumie, że nieco się zagalopował! I po odejściu Kiemlicza zacznie mieć wyrzuty sumienia!

W 1768 odcinku "M jak miłość" Józek zwierzy się Barbarze (Teresa Lipowska), że niepotrzebnie zaatakował pogrążonego w rozpaczy Tadeusza. Modremu zrobi się głupio i zacznie szczerze żałować swoich słów, wypowiedzianych pod wpływem emocji. I trudno mu się dziwić, gdyż w grę będzie wchodziła przecież jego siostrzenica, a więc jego jedyna żyjąca krewna. Jednak w 1768 odcinku "M jak miłość" wuj Jagody postanowi się zrehabilitować i przeprosi Tadeusza za swój wybuch. Oczywiście, Józek wyjaśni, że wcale tak nie myśli i również okaże Kiemliczowi swoje wsparcie, podobnie jak Bartek (Arkadiusz Smoleński), Magda i Marysia (Małgorzata Pieńkowska)! A to Rogowskiej okaże się najbardziej kluczowe!

M jak miłość odcinek 1763 ZWIASTUN. Jagoda umrze po pożarze? Mąż Oli doniesie na nią policji!
Najnowsze