M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1768: Marysia ocali małżeństwo Kiemliczów! Powie Tadeuszowi jak odzyskać Jagodę

2023-12-01 8:53

W 1768 odcinku "M jak miłość" Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) kompletnie się załamie po odejściu Jagody (Katarzyna Kołeczek). Tym bardziej, że poszukiwania żony nagle zostaną zakończone, a Kiemlicz i tak nie dowie się, gdzie ukryła się ukochana po wypisaniu się ze szpitala na własne żądanie. W 1768 odcinku "M jak miłość" Tadeusz będzie mógł liczyć na wsparcie najbliższych, ale to najważniejsze otrzyma od Marysi (Małgorzata Pieńkowska)! To właśnie Rogowska wyjaśni mu, co przeżywa obecnie Jagoda i doradzi, co powinien zrobić! I oczywiście jak zawsze się nie pomyli! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1768 - wtorek, 19.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1768 odcinku "M jak miłość" Tadeuszowi wciąż nie uda się odnaleźć Jagody, która wypisze się ze szpitala na własne żądanie i ukryje się przed wszystkimi. Zdradzamy, że oszpecona Kiemlicz postanowi odejść od męża i na ten podstawie policja zakończy jej poszukiwania, gdyż uzna, że nie zagraża jej żadne niebezpieczeństwo. Jednak, gdy nowy komendant Adam Karski (Patryk Szwichtenberg), kuzyn Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), dowie się, że zaginiona jest córką Staszka (Sławomir Holland), to uruchomi swoje kontakty i szybko odnajdzie jego córkę w siedlisku Budzyńskich. I choć w 1768 odcinku "M jak miłość" Popławski zacznie przekonywać Jagodę, aby odezwała się do szalejącego z rozpaczy Tadeusza, to prędko odpuści, gdy ona zagrozi, że w takim razie znów ucieknie!

I w 1768 odcinku "M jak miłość" Kiemlicz już kompletnie się załamie, ale na szczęście w trudnych chwilach nie zostanie sam. Tadeusz będzie mógł liczyć na wsparcie najbliższych, choć jak podaje swiatseriali.interia.pl nie obejdzie się także bez złośliwości ze strony Józka (Stefan Friedmann), który jednak szybko przeprosi go za swoje zachowanie. I okaże wsparcie podobnie jak Magda (Anna Mucha), a przede wszystkim Marysia! A to dlatego, że w 1768 odcinku "M jak miłość" to właśnie Rogowska zostanie dobrym duchem ich małżeństwa, która idealnie rozpracuje Jagodę i zdradzi Tadeuszowi co powinien zrobić, aby ją odzyskać!

W 1768 odcinku "M jak miłość" Marysia wyjaśni Tadeuszowi, że Jagoda potrzebuje czasu, aby zaleczyć swoje blizny nie tylko zewnętrzne, ale i wewnętrzne. Szczególnie, że żona Kiemlicza będzie w złym stanie fizycznym, ale i psychicznym, gdyż skutki pożaru odbiją się nie tylko na jej wyglądzie. Dlatego w 1768 odcinku "M jak miłość" Rogowska poradzi Tadeuszowi, aby nagrał dla Jagody specjalny filmik, w którym wyzna jej swoje uczucia, a przy okazji okaże swoje wsparcie. A następnie wrzucił go do sieci, gdyż tylko tak zdoła dotrzeć do wciąż ukrywającej się żony. I oczywiście, Kiemlicz postanowi pójść za radą swojego anioła stróża, który jak zawsze się nie pomyli! A to dlatego, że Magda pokaże Jagodzie specjalne wideo, które aż poruszy żonę Tadeusza do łez!

M jak miłość odcinek 1763 ZWIASTUN. Jagoda umrze po pożarze? Mąż Oli doniesie na nią policji!
Listen on Spreaker.
Najnowsze