M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1768: Jagoda po odejściu od Tadeusza ukryje się przed nim w siedlisku! Dopuści do siebie tylko Staszka - ZDJĘCIA

2023-11-29 14:32

Co się stanie z Jagodą (Katarzyna Kołeczek) w 1768 odcinku "M jak miłość", która odejdzie od Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), bo nie zniesie faktu, że jej twarz oszpecą wstrętne blizny, że będzie wyglądała jak monstrum! Po tajemniczym zniknięciu Jagody ze szpitala, załamany Kiemlicz nie dojdzie do siebie. Nie pogodzi się z tym, że stracił Jagodę, że nie wie, co się z nią teraz dzieje. W 1768 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Jagoda ukrywa się w siedlisku Magdy (Anna Mucha). Bedzie w tak fatalnym stanie psychicznym, że dopuści do siebie tylko ojca Staszka (Sławomir Holland). Zwróci się do niego ze szczególną prośbą... Czy Staszek przekona Jagodę, żeby wróciła do Tadeusza? Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1768 - wtorek, 19.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zaginięcie Jagody w 1768 odcinku "M jak miłość" będzie następstwem tragicznego pożaru, ciężkich poparzeń, jakich dozna żona Tadeusza, po tym jak psychopatka Ola (Justyna Karłowska) podpaliła ją w domu Kiemlicza! Odpychające blizny na twarzy Jagody, złośliwe komentarze pielęgniarek ze szpitala w Gródku, które będą szeptały między sobą, że taka piękna kobieta zmieniła się w potwora doprowadzą do tego, że żona Tadeusza wypisze się na własne żądanie i zniknie. Nie odejdzie jednak od ukochanego daleko, nie ukryje się przed nim w takim miejscu, gdzie nikt jej nie znajdzie.

Poszukiwania Jagody w 1768 odcinku "M jak miłość" przez miejscową policję w Lipnicy zaprowadzą funkcjonariuszy do siedliska Magdy i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w Grabinie. Tadeusz będzie zdruzgotany zniknięciem Jagody, ale włączy się w akcję policji. Bliscy i znajomi będą pocieszali Kiemlicza po zaginięciu ukochanej. Wsparcie okażą mu nie tylko Staszek z żoną Krystyną (Dorota Chotecka-Pazura), ale przede wszystkim przyjaciel Bartek (Arkadiusz Smoleński) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska).

To Rogowska w 1768 odcinku "M jak miłość" namówi Tadeusza, żeby nagrał filmik, w którym wyzna swoje uczucia i następnie opublikował go w sieci. Dzięki temu być może Jagoda go zobaczy.

Zrozpaczony Tadeusz w 1768 odcinku "M jak miłość" nie przestanie obwiniać się, że to przez niego Ola chciała zabić Jagodę, że stracił żonę, bo pozwolił, żeby psychopatka wkroczyła do ich życia. Powoli zacznie tracić nadzieję, że odzyska żonę. I właśnie wtedy na trop Jagody wpadnie jej ojciec Staszek. Z pomocą nowego policjanta z Lipnicy, Adama Karskiego (Patryk Szwichtenberg), kuzyna Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), który uruchomi swoje kontakty i zlokalizuje telefon zaginionej. 

Popławski w 1768 odcinku "M jak miłość" odnajdzie córkę w siedlisku Magdy, która zgodzi się ją tam ukryć przed całym światem. Jagoda, która na twarzy wciąż będzie miała bandaże przykrywające wstrętne blizny, poprosi ojca, by nie zawiadamiał Tadeusza gdzie jest. Staszek zachowa w tajemnicy miejsce pobytu Jagody, żeby dać córce czas na dojście do siebie po tragedii, jaka ją spotkała. Jagoda zagrozi też Staszkowi, że znów ucieknie. jeśli ją wyda Tadeuszowi. Dlatego Popławski nie powie zięciowi, że odnalazł Jagodę.

M jak miłość. Pożar w domu Tadeusza! Okrutna Ola otruje i podpali Jagodę
Listen on Spreaker.
Najnowsze